vertigo s pádom

Príspevok v téme: vertigo s pádom
Nora60

Dobrý deň, už roky trpím na vertigo - točenie hlavy a na vestibulárnom v vyšetrení mi opakovane bolo povedané, že z ORL hľadiska nevidia problém. Mám za sebou aj EEG, CT, MR, EKG, holter, likvor a nič , čo by vysvetlilo príčinu mojich problémov. Na RTG našli zmeny na chrbtici, no také má kde kto.... na USG ciev mám vrodenú jednu cievu užšiu ako druhú, ktorá to kompenzuje. Som fakt zúfalá, lebo sa mi začne točiť hlava a veľa krát aj padnem...nie som v bezvedomí, komunikujem, nepíska mi v ušiach ani nevraciam, všetko si pamätám a po chvíľke som OK ako keby sa nič nestalo. Občas keď sedím, dostanem ako keby elektrický výboj od krku smerom k hlave až ma to hodí. Inokedy mám zas pocit ako keby sa naklonila zem alebo sa so mnou všetko pretočilo a ja padám až sa nestihnem zachytiť.....trvá to viac ako 10 rokov...niekedy je pokoj inokedy aj 3 x za mesiac... poskúšali na mne všelijaké lieky. Prosím , ak niekto niečo podobné má, nech sa ozve a prípadne poradí čo ešte mám skúsiť. Som doslova na pokraji síl. VĎAKA