Ustupit alebo zotrvat

Príspevok v téme: Ustupit alebo zotrvat
Vejka123

Bývam v jednom privátne skoro rok. Vytrpela som si tu dosť a dosť. S jednou som bývala 3 mesiace, ktorá strašne chrapala, že to nešlo, potom prišla o prácu čo som jej neželala, ale odsťahovala sa a problém sa vyriešil. Potom som tu bývalá s druhou, tá bola super, ale odsťahovala sa k priateľovi. A teraz prišla z mnou jedna z druhej izby, že sa bude v septembri vydávať a chcela by, aby som jej uvoľnila izbu (ak chcem) a ona sa tam nasackuje s tým svojim (ja toho jej amanta nemusím, robí sa premudrely) a ja aby som sa presťahovala do izby kde bývala ona ešte s jednou babou, ale tá je úplne mini pidi a ja tu mám aj plno veci a tak. Už som chcela povedať, nech sa nehnevá, ale nie, ale moja mama to zistila a naziapala na mňa aká som zlá a neochotna, nech jej to umožním, nech sa presťahujem do tej izby a nech si teda polovicu veci presťahujem domov. Takže ja mám mať teraz problémy kvôli nej? Čo by ste spravili vy?
Vejka

Milagros

To su typicke mamy ucia svoje dcery ze maju sediet v kute, pre kazdeho sa obetovat, kazdemu ustupit lebo same take vzdy boli. V dnesnom svete ale ked taka budes tak ta zomelie. Nie je tvoj problem ze ona sa vydava nech si byvanie riesi ako chce. Ty sa zariad podla toho co je pre teba lepsie.

KlaraKa

Tvoja mama dava bezpredmetne argumenty asi este zije v socializme kde kazdy kazdemu pomahal.Pokial najom platis neni si povinna sa stahovat a do mensej iba ak ti znizia najom.Budete tam byvat dve ako mladomanzelia aky zmysel ma menit si izbu? Aby za rovnake peniaze dosali ony lepsie miesto?.vsak nech sa odstahuju po svadbe.Proste ta chcu vyuzit a tvoja mama robi sceny nechapem naco.Alebo ak chces lepsiu izbu najdi si.Mne na mail chodi milion ponuk na prenajom bytov a izieb, je z coho vyberat

kubita

ved jej povedz, ze nie. preco by si jej mala akoze prenechat tu vacsiu izbu? nech sa ta jej spolubyvajuca prestahuje k tebe do izby a oni nech zostanu v hentej