Psovi sa niečo spravilo na tlame

Buddynko

Dobrý večer. chcela by som sa vás spýtať aby ste my mohli poradiť. Mam psa nemeckého boxera ma 10 mesiacov je to veľmi hravý a spoločenský pes nikdy neuhryhol je to ako malé dieťa. Len mam problém dneska na záhrade našiel ježka začal veľmi stekat a chytil ho do papule musela som kričať aby ho pustil keď ho po 4 minútach cca pustil zobrala som ho na terasu bol cely od pychliacov od ježka. Všetky som mu ich po vyberala úplne bol hotový aj plakal keďze hi mal v papuli chcela som mu otvoriť papulu a kuknúť ci náhodou to nemá v zuboch alebo niekde vnútri zapichnute ale podarilo sa my len troska otvoriť asi ho to bolelo neviem. Bojím sa aby to nemal zapichnute niekde ďalej v hrdle. Chcela som ísť a snim na pohotovosť ale v leviciach pohotovosť pre zvieratá není je zatvorená. Tak som ho zavrela do volieri. Prosím Vás poraďte my co by som mala robiť ci nedostane od ježka nejakú chorobu. Možnáze to nemá ani zapichnute v hrdle neviem neknucal vôbec ale neviem co ďalej neviete my povedať ci ježkovia neprinášajú nejaké choroby alebo niečo co sú pre psy zle? Za odpoveď vopred ďakujem. Samozrejme zajtra chcem ísť sním k zvelolekarovi len dneska je už neskoro

WTF

To ti je prednejšie davať to na nejake forum a čakať čo napíšu ľufia ako isť k odborníkovi (veterinárovi)?

sirobisp_cu

to si snád robíš srandu?! keby sa toto tebe urobilo na xichte čakáš tyžden a píšeš na forum?! zajtra s ním naklusaj na veterinu!