Čo sa to deje?

Príspevok v téme: Čo sa to deje?
vobecnechapem

Čo sa to deje v poslednej dobe so svetom? Neviem, či to tak bolo stále alebo až teraz som to začala vnímať, ale je tu riadny chaos. Sledujem zahraničné správy a normálne ma desí, koľko zla sa tam deje. Najmä tie útoky nožmi/mačetami v poslednom čase. Vyzerá to, že sa svet už naozaj rúti do záhuby. Pár rokov dozadu som chcela ísť niekde do zahraničia, no teraz je tam taký chaos, že začínam meniť svoje rozhodnutie.

ale-no

odporúčam ti nepozerať správy a už vobec všetkemu neveriť.
napriklad včera v našom meste prepadli 2 chlapcov na ulici v meste , minulý týžden prepadli ženu ktora išla večer domov z práce, utočnik ju udrel tehlou do hlavy a okradol...
myslíš si že o tom v Nemecku píšu????
Ja pracujem v zahraničí, vrámci služobnej cesty cestujem do rôznych štátov,.. a je tam klud, minulý rok som prechádzala centrom Berlína, chystala sa nejaká akcia, festival, bol večer, ludia normálne vonku , mesto žilo, ludia sedeli v podnikoch, na terasách na drinkoch...
-...a este som zabudla spomenúť toho de-bi-la so samopalom v Devinskej? ci kde to bolo... takže do toho zahraničia kludne chod, lebo ked sa máš báť tak sa zabetonuj v izbe a nevychádzaj ani na ulicu, lebo nevieš ktorému ma-g-o-rovi na ulici zrazu prepne...

Pag

Ono sa tie utoky nozom a zbranou zvalia na nejaku psychicku poruchu, ale aj zavislosti su takisto tazke psychiatricke Dg. Ak je niekto tazko zavisly na niecom, tak to Peklo ma uz tu na Zemi, uz sa nemusi do Pekla krvopotne prepracovavat. Tomas, neuveris mi, ale ja som bol v Pekle uz pocas zivota, tak som sa davno vyznamenal svojimi experimentami s magiou, ale nemohli ma potrapit, lebo som rozosmial aj ich/demonov. A vsetko, co som povedal, je pravda, nie spasovanie, tentokrat.

Tomas 12345

To je preto že ludia odpadli od Boha. Ak by ludia vedeli že existuje nebo do ktorého sa človek môže dostať za svoj dobre odžitý život, a keby vedeli že existuje aj peklo kde sa každý zlý skutok človeku odplatí, potom by si dva krát rozmysleli ako sa budú správať. Preto je životne dôležité aby sa ludia evanjelizovali.

Zuzana209

áno, tvoj inštinkt ťa vedie správne - žijeme naozaj v osobitnej dobe, a mnohé veci ktoré sa dejú sú bezprecedentné..

ak chceš o tom podrobnejšie popísať - napíš mi na zuzatka@atlas.sk, porozprávam ti k tomu viac...

Pag

Asi by mali vydavat zbrojnee preukazy aj na kuchynske noze. Nevidim rozdiel medzi nozom a inou zbranou najma, ak vysledok je rovnaky. Ten chaos je aj preto, lebo ludia beru drogy alebo ich kombinacie a potom im z toho hrabe, napr. vino plus ditiaden a podobne kreacie, ale jak je jibo.