Odfarbovabie chĺpkov

Príspevok v téme: Odfarbovabie chĺpkov
Mushroom

Zdravím.
Nakoľko trpím nadmerným ochlpením (biela koža v kombinácii s hrubými a tmavými chlpmi je naozaj otras) testujem všetko možné na to, aby som sa chlpov zbavila. Na rukách mi ani tak nevadia, nohy oholím, hoci na zadnej strane stehien mám neustále pupáčiky. Problém je však zadok, ktorý nemôžem ani oholiť ani depilovať lebo sa mi okamžite vyhádže a ostávaju mi nepekné jazvy a doslova vredy. Rozhodla som sa skúsiť odfarbiť ich (melírovací prášok+ 6% peroxid) ale aj napriek splneniu podmienok z návodu, chĺpky vybledli len veľmi málo (v porovnaní s rukami), skôr mi to "odfarbilo" kožu. Máte niekto s týmto skúsenosť alebo máte niekto nejaký tip čo s tým aby som nebielila už dosť bielu kožu ale skôr chlpy? Všetky tipy a rady ohľadom nadmerného ochlpenia srdečne príjmam... :)

Mushroom

Kozmetičku aj depilačné salóny som už skúšala a teda okrem toho že ma to bolelo ako čert čož je ale logické, sa mi na druhý deň aj po rôznych prípravkoch vyhádzalo všetko, pozarastali mi tie chĺpky a takto stále dookola...a na to odfarbovanie ma práve moja kozmetička nakecala, že nech to skúsim doma :D asi jej poviem že som to nezvládla :D