brucho ako tehotna

Príspevok v téme: brucho ako tehotna
lilio

cavte -- chcem sa spytat nejake rady na toto ! takze mam 164 cm a vazim 55kg - a 34 rokov ./ do 30ky som mala 48 a 50 kg max ! . vzdy som bola stihla a mala celkom ploche brucho .. len posledne dva roky ... mavam cez den brucho ako tehotna, milujem sa najest .. proste ked sa dobre nenajem som nervna ako pes.. neznasam diety !! skusala som behat .. jest malo ... vzdy som to vydrzala tak tyzden .. uplne mi z toho bolo na nervy ! musela som sa proste normalne nazrat ! a bola som spokojna ... no a k veci - rano ked vstanem brucho mam este ako tak -- vypijem malu kavu /iba malu ciernu bez nicoho ! .nieco male zobnem . idem do prace -- do 13 este v pohode ... dam si obed klasika nejake to masko a zemiaky . vodu - no a uz to ide .. citim ako zacnem puchnut viem to ,lebo ked mam opasok zacne ma rezat .. zacnem sa citit spuchnuta .. ked sa napijem vody tak to je uz koniec .. ludia si myslia ,ze cakam decko .. ide ma z toho porazit ... ma to niekto tak isto ? mate nejake rady ? dakujem .

swistica

Vyhladaj si nejaku kliniku celostnej terapie a sportu. Tam by ta mohli komplexne vysetrit a poradit stravovacie navyky.

kelimka

Tiež sa tak cítim ako ty , zrána ako tak , v priebehu dňa už brucho vidím a cítim to hlavne , ked sedím ma tlačí žalúdok až.Tiež som bola s váhou spokojná , bola som taká akurát skôr štíhla , neviem kde som urobila chybu , jem normálne ako kedysi - štve ma to , ked sa aj pozriem do zrkadla vidím to brucho . ách kedy schudnem ,a prečo sa to ulepilo takto na mňa . júúj ,, nafigu je to. !