Preco je tak vela psychicky poznacenych dievcat?

Príspevok v téme: Preco je tak vela psychicky poznacenych dievcat?
Znechutenik

Prave som sa rozisiel s 3 frajerkou z dovodu depresii, nestalosti, pesimizmu, necinnosti.
Vsetky 3 mali rozvedenych rodicov a mnozstvo psychickych problemov, ktore nedokazem riesit, lebo to by som cele dni nic ine nerobil. Stale byt v napati, ze pridem domov z prace a co ma tam caka, ci usmev alebo frajerka schulena v kute so slzami v ociach. Ziadna aktivita, vsetko je zle, ludia zli, kazdy chce kazdemu zle, vsetci robia zle, kazdy okrada, stat je zly atd. Ja toto nechapem. U nas v rodine rodicia vzdy drzali spolu, mali rovnake ciele a sli si za nimi a preto sa im vzdy darilo. Ja cestu poznam, ale neviem si najst dievca ktore to ma v sebe nastavene tak ako ja.
Ako mam najst dievca, ktore je stale vesele, cinorode, aktivne, pracovite, vie sa popasovat s problemami, rada chodi medzi ludi, na vylety atd. Ja mam pocit, ze baby s normalnou psychikou, ktore neuzivaju antidepresiva, uz dnes neexistuju!

Mgtow

Plne suhlasim s prispevkom od BJ2. Tiez som mal podobnu skusenost s dievcatom. Dnes zeny fakt nemaju ziadnu pridanu hodnotu. Na jednej strane chcu by rovnocenne s chlapmi, na druhej sa nevedia postarat ani sami o seba a hladaju niekoho kto to spravi za nich. Tento ich "pesimizmus" je len zamienka ich vlastnej neschopnosti. Vsetko je zle, nic sa neda a ty ako chlap sa o mna chudatko staraj zatial co ja budem doma sediet na instagrame. A nech mi nikto nehovorim ze zeny maju byt doma a starat sa o domacnost. To platilo kedysi. Dnes mame automaticku pracku, umyvacku riadu, vsetko sa da zvladnut rychlo a bez narocnej prace. Autor temy, dobre si spravil, takych to zien ti ani nemusi byt luto. Taketo su urcene pre beta samcov a bielych rytierov ktory ich budu zachranovat a starat sa o nich a riesit vsetko za nich

Beee

Znechutenik, chronicky pesimizmus štve aj mňa, a to na celospoločenskej úrovni. Popravde som sa začala vyhýbať kamarátom, pri ktorých som po stretnutí s nimi mala deprimujúci pocit z dôvodu, že vždy mali potrebu do nášho rozhovoru zatiahnuť sťažovanie sa na niečo. Veľa ľudí akoby čakalo so založenými rukami na dokonalé šťastie, ktoré keď samo od seba nepríde, tak na vine je všetko a každý okrem dotyčnej osoby...
Čo sa týka konkrétne tvojej situácie, možno by si mal začať na miesta, o ktorých sa dá predpokladať, že ich navštevujú cieľavedomí ľudia s chuťou žiť. Ak sa môžem spýtať, kde si sa spoznal so svojimi bývalými priateľkami, keď ako píšeš, vaše postoje k živote boli diametrálne odlišné?
Každopádne, držím palce! :)

Pag

Je to aj preto, lebo kazdy je teraz vystaveny Slnku a dazdu - obrazne povedanee a kazdy chce byt chraneny. Psychika toto nechce niest, ale musi. Potom neistota co sa tyka prijmu, raz 62 euro, neskor tisic euro, potom zase 62. Kto by sa z toho nezblaznil? Asi kazdy. Tento softie nekonfliktny ekonomicky system EU v globale nas vsetkych privedie do krachu. Stale sa riesia konflikty medzi ludmi, osobne utoky a potom uz ani nemoze zostat cas na normalne peknee agresivne konflikty, ktore sa tykaju ekonomiky. Bez vetra sa ani listok nepohne a time is money. Dufam, ze z GB nevyj..u vsetkych, lebo to nem-dobree. A potom stale riesit gayov a pod., kradne to energiu, ich nezmenite, hovorim to neutralne, pre mna za mna. Treba tahat za jeden povraz a pekne do nich. Fight, fight, fight!

Nighthawk

stretávam sa s tým aj ja..nerozumiem tomu.
ale asi to bude tým že im niekto dosť ublížil..bud vo vzťahu alebo
iným spôsobom a potom si to nesú.
ked ich nejaký dobrák zneužije na svoje potreby a zahodí,ako sa taká
žena môže cítiť.ponížená, využitá a skončí v depresií.
ale najsť fakt normálnu babu je umenie.takú čo sa nehrá s citmi,a je oporou pre muža..je mi z toho niekedy na nič.

BJ 2

A zakladatelovi temy plne schvalujem, ze ukoncil tie vztahy, nenechaj sa v tejto tazkej dobe este vysavat. Ne ako, kto chce odoberaca energie vo vztahu, a takeho zakerneho, ze nikdy nevies, kedy zautoci? V ktory vecer? a stale dokola... a na cely zivot. No jasne...
nenechaj sa deptat , ze ti take nadavaju do sralov, a neviem coho este. Oni maju napozerane a nasnivane rozpravky, z nerealnych romanov a knih pre zeny, o tych gentlemanoch, zachrancoch, superhrdinoch, ale psychicky a dusevnu choru zenu, ktora to nevidi a vsetko hadze na chlapa, nebude trpiet cely zivot ziaden chlap. A co je horsie, oni to vobec nevidia ako problem, akoze je to ich problem, ktory treba riesit. Oni si myslia, ze to chlap ma uniest, a vzdy ju zdvihnut, a este jej ukazat, ako zit. Takym priveskom na kluce, ktory odobera energiu (a peniaze) chcu byt. Keby aspon vedeli varit, gazdinkovat a starat sa o deti, ako zeny starej generacie... ale oni nevedia ani to. Cize, naco vlastne chlapovi su? (na sex, povedzme si to uprimne, a vela chlapov je ochotnych znasat ten psycho teror... ale nevydrzia dlho. Po par rokoch ma dost a musi zmenit partnerku... hlavne starsiu za mladsiu... neveris ze to tak je? Kazdu chvilu... kazdu chvilu to vidim. Co tak sa zamysliet nad svojimi problemami zeny ako zia, a zacat ich riesit, pracovat na sebe (presne o tom pise zakladatel temy, byt aktivne, a to aj v rieseni svojich depresii, problemov a osobneho rastu), nie cakat na princa na bielom koni, pridavaca energie, hlavne po kapitalistickej otrockej 8-12 hodinovej fuske, pri dalsich odoberacoch energie, vulgarnych ludoch, co musi zniest v robote.

BJ 2

zia, s takym nazorom nikdy nenajdes chlapa, henten teror co spominas, alebo co spomina zakladatel temy, neunesie ziaden chlap. Ani vyrovnany. Vyrovnany chce tiez silnu zenu, co nieco unesie a bude za nim stat. Aby spolu isli zivotom. Nie henten psycho-teror.
Kedysi zeny take neboli, nepresvedcis ma. To mate aj z tej HAK a z toho nechutneho sexu, ze sa odpanite a robite hnusne veci. Hento rozladi zenu uplne, hormonalne, psychicky, duchovne. Rozlozi ju to.
Zeny v minulosti neboli take. Ale podla tvojho prispevku, chlap by MAL vediet ten teror uniest. To je dobre chore. Kto chce vo vztahu permateror, s nulovou vyhladkou na zlepsenie? Akoze na cely zivot? Si sa zblaznila? Taky vztah nema ziaden zmysel.

Milagros

Ked si budes pozorne vsimat spravanie a co hovori neexistuje ze neodhalis po par stretnutiach ci je dievca introvert alebo extrovert a ci ma alwbo nema nejake komplexy. Tiez sa jej pytaj na zaluby co rada robi vo volnom case. Pytaj sa jej na priatelov na rodinu. Zober ju do spolocnosti a uvidis ako sa sprava k cudzim ludom prip. co ti o nich neskor bude hovorit. Nemoze byt problem najst si babu podla tvojich predstav. Len potom respektuj aj fakt ze aj ked je baba aktivna, optimisticka, vesela, cinoroda, spolocenska tak sa obcas moze stat ze nebude mat svoj den, nieco zle sa jej stane a bude mat depku. Vsetci sme len ludia. Nikto nedokaze byt vesely usmievavy a optimisticky 365 dni v roku od rana do noci. Mal by si vediet byt zene aj oporou ked bude horsie. Nielen ocakavat ze bude vecne usmiata a vzdy bude vsetko perfektne a pojde to samo. Na vztahu sa musi pracovat inak pojde vzdy do kytek. A nikto nie je stroj, ani dievcata.