Mam miernu nadvahu a aj tak maju muzi o mna zaujem

Príspevok v téme: Mam miernu nadvahu a aj tak maju muzi o mna zaujem
Kirschen3

Som pri sebe a nie som uplne spokojna so svojou postavou.Prekvapena som ale z reakcie muzov.Vobec mi to nevyhadzuju na oci teda neriesia moju postavu a aj tak som pre nich pritazliva.Nedavno som spoznala jedneho velmi pekneho chlapa a vzdy ked som ho videla tak som si pomyslela aky je pekny ze takych je na svete malo.Po case sa mi zveril ze som velmi sikovne pekne dievca.Ze som sa mu uz aj predtym pacila a ze sa mu stale pacim.Ja som len usta otvarala a nestacila sa z jeho komplimentov cudovat.Mam pocit ze my zeny sme na ine tucnejsie zeny velmi kriticke co sa postavy tyka a muzi to ani tak neriesiaAspon ja mam taky pocit.

nolenno

daj si pozor. mal som kamaratku, bola normalne tucna. nie zas nejak prilis, ale mala faldy. a stale sa chvalila a smiala, ze kolkych muzov mala. lenze ono to bolo opacne. vsetci mali ju :( a ona to nechapala. pretoze chlap ked si chce vrnut, tak nepojde po nejakej samici, ktora ho bude stat prachy a bude to dlho trvat. pojdu po nejakej co bude rada, ze si vrzla. ze o nu niekto zavadil. a potom to urobi tych par kalerabov do hlavy.. nebude nahanat ovce po chotari. pomiluje tu pomalu, neobratnu, co pokojne pri strome v tieni po stojacky travu prezuva.. chapes..

Milagros

Co to znamena ze mas miernu nadvahu? Zeny byvaju k sebe dost kriticke, mozno si akurat a tych muzov by ani nepadalo ze mas nadvahu. Ja mam kon. velkost 40, radsej by som mala menej, nemozem povedat ze by sa o mna muzi isli potrhat ale napadnici sa vzdy najdu.