Ouija Board - niekto skúsení Trnava ?

ZdravieUk

No co, uz si si privolal nejakeho ducha? Ako vam to spolu ide vo dvojici??Este ta neprilahol? To len bude sranda, ked budes studene ruky citit na sebe

ZdravieUk

Skusit mozes.Ak ti nevadi buchot v noci buchanie dveri na stenu pocit ze ta niekto sleduje zvuky ked spis nocne mory prilahavanie pocit tazoby na bruchu sny o tom ako ta niekto vrazdi ako ta zver nahana a chce zozrat depresie samovrazedne umysly rozpadnuta psychika sny o smrti a samovrazedne pokusy....- len skusaj, pokusaj a vyvolavaj duchov.Videla som na internete ako sa vyvolaneho ducha pytali- preco si prisiel? On odpovedsl ZABIT.. proste privolas Satana a si skoncil.Este nedocitas tabulku a si v prdeli.A ci mas taku velku vieru v Boha, ze ta pred Diablom ochrsni, je otazne. ...Este nejake OTAZKY? Rada zofpoviem.Vyvolavat duchov je najistejsiia cesta ako si dozivotne dosrat a rozosrat zivot.Duchovny svet existuje a nie kazdy duch ktoreho privolas je dobry.Su aj zly problem je v tom ze su nepomerne vacsi a silnejsi nez ty a stanes sa figurkou v ich rukach.Ty budes robit co oni ti rozkazu nie naopak...Nemas nad nimi moc.Varujem ta neskutocne- najdi si svedectva ako dopadli ludia co vyvolavali duchov... Preco chces vyvolat duchov temnodti? Stastny zivot ta omrzel? Alebo si len ohlupeny? Ja som po vyvolavani duchov musela x rokov navstevovat cirkev a do dnesneho dna mam depresie.Mna kamaratka vydierala, ze ak nebudem, ze sa prestane so mnou kamaratit.Dnes by som s nou prerusila kontakt..To bola najvacsia chyba co som kedy spravila