Ako na neho prestať myslieť?

Príspevok v téme: Ako na neho prestať myslieť?
Lia123445

Ahojte :)
potrebovala by som radu a možno aj niejaky objektívny názor na to čo momentálne prežívam. Mám priateľa už dlhsi cas, avšak v našom vzťahu to nebolo stále ružové...a vyvrcholilo to až do nášho rozchodu. Počas toho ako sme neboli spolu som spoznala jedného muza, ktorý mal o mňa zaujem, avšak keďže som bola tesne po rozchode a stále myslela na svojho bývalého nevenovala som mu až takú pozornosť a nesnažila sa o neho aj napriek tomu že mi bol naozaj veľmi sympatický. Po čase sme sa s bývalým k sebe vrátili naspäť , spozorovala som aj zmenu v našom vzťahu a uvedomila si že nám tá pauza prospela, teda hlavne jemu. Avšak po čase som zistila že na spomínaného muža aj napriek tomu že už nie sme v kontakte neviem prestať absolútne myslieť. Stále o ňom rozmyslam. Stále. Ocitla som sa v situácii v ktorej neviem čo mám robiť. Myslíte že sa mám dotyčnému ozvať aj po dlhšom čase? Viem že je to nefér voči môjmu súčasnému partnerovi, ale neviem si pomoct. Je to patová situacia z ktorej neviem vyjsť

berca

Podla mna by si sa mu mala ozvat, s byvalim, ste to uz raz skusili a nevyslo to, neviem preco by to teraz malo mat iny vysledok

zia

SKONTAJKTUJ SA S NIM.

MYSLIM ze nejde o to ze ho chces, ale potrebuje si tvoje podvedomie nieco samo vyriesit. nie je dobre potlacat nieco co nevies ovladat.

Ved kamaratit sa mozte.

Nase podvedomie je divne. Nevieme presne co chce. Mozno mas pocit ze mu nieco dlzis. Odpoved. Alebo aspon podakovat ze bol pri tebe.

Nesmies potlact svoje podvedomie. Moze sa ti to vypomstit. Rob to po com myslis ze musis sprvit.

chlapi to rovia vzdy tak.

nepotlacaju svoje ego

slobodnavolba

Ono je to zakon schvalnosti
Clovek chce stale to co nema
Mam jedneho muslim na druheho, mam druheho myslim na prveho
Vo vsetkom to takto vacsinou funguje
Sranda co?

jeanValjean

Z času na čas sa ocitneme na brehu rieky strachu.Hľadáme pre a proti,srdce proti rozumu...ťažká voľba má prísť dáva príroda vedieť.

baddog

tak sa mu ozvi, nevahaj, je lepsie sa ozvat ako cakat trebars mesiace, alebo aj roky, su take klise citaty, ktore vravia, ze ludia na konci zivota lutuju co neurobili, akokolvek to dopadne, budes vediet, na com si, budes mat vysledok, hned, cim skor ho mas, tym viac casu ti zostane, zit v neistote nieje dobre, mas na vyber, predstavy, alebo istota, mozno ta posle do certa, tebe sa ulavi a mas pokoj, ak nie, mozes to rozvijat, hlavne nestagnuj

petronneta

stáva sa, že sa človek zoznámi so správnym človekom v nesprávnom čase. Ak sa začne zachraňovať doba, dopadne to neúspechom. Čas je daný Bohom, alebo osudom. Preto ten dotyčný nemôže byť správny pre Teba. A obávam sa, či tým správnym je Tvoj súčasný priateľ. Najmä ak o tom pochybuješ aj Ty. To sa dozvieš časom.

Beee

Polož si otázku, prečo si sa k svojmu bývalému priateľovi vrátila - pretože ho ľúbiš a chceš s ním byť aj v budúcnosti, alebo len zo zvyku? Čo sa týka toho muža, na ktorého stále myslíš - nezidealizovala si si ho vo svojich myšlienkach? Nevytváraš si len nejakú predstavu o mužovi, ktorého by si vo svojom živote vedľa seba chcela? Tu sa potom naskytá otázka, či chceš byť skutočne so svojím priateľom...