Neuspešná krstná

Príspevok v téme: Neuspešná krstná
neuspesnakrstna

Mám krsňa,sesternicinu dceru.Snažila som sa ju mať rada odmala,a pri každej príležitosti,či sviatok či Vianoce či Mikuláš stále som jej niečo doniesla a snažila sa nadviazať pekny vzťah.Ale bolo to veľmi drzé decko už odmala zhruba od 2,3 rokoch,kedy som pozorovala ine deti ake s zlate,nežne a nedovoľuju si k dospelým,bola som z toho šokovana a niekedy ma odradilo k nim vobec chodiť.Ale stále som prišla keď bolo treba,a pekne som sa s ňou bavila,ale ta malá bola čím ďalej drzejšia a papuľnatejšia.Teraz je puberťáčka a určite si viete predstaviť že sa nezmenilo nič k lepšiemu,akoby som z nej cítila že ma nemá rada a pritom som jej nikdy nič zlé neurobila.A ja už tiež neviem či ju mam naozaj rada.Moje známe,kamošky a kolegyne tvrdia uplny opak o svojich krsňatách,ako ich zbožňuju a jedna kolegyňa hovorila že za svoje krsňa by život dala.čo ja o sebe povedať nemožem.Som sklamana a pýtam sa kde som zlyhala.Zažil niekto z vás niečo podobne?

uzivatel1990

Nič si z toho nerob.Dnešné deti su čím viac tým drzejšie a arogantnejšie,učitelia si s nimi nevedia poradiť.

chlp18

Pravdepodobne ťa nemajú radi jej rodičia, pretože také niečo nemôže bť z hlavy niekoľkoročného decka. Kašli na ľudí ktorí ťa nemajú radi.

PS: To si ty, dobreuz?