strach z hnacky

Príspevok v téme: strach z hnacky
bojko29

dobry vecer. mám jednu panicku hrôzu a to z hnačky. nenavidim ten pocit, keď mám hnačku, keď sedim na wc a citim tu hnačku aké to je riedke a nemá to tvar a hlavne je to pre mna veľmi nepríjemne. moj strach z hnačky trvá už skoro 3 roky, keď som bola s triedou na výlete a mala som tam asi 2 alebo viac dni silnú vodnatu hnačku. keď som prišla domov, veľmi som sa jej bala, ale po pár mesiacoch to prešlo. no dnes sa bojim zase po minulajsich zážitkoch. hnačka mi veľmi znepríjemňuje zivot a niekedy si hylak alebo iný liek na hnačku, davam aj keď ju nemam alebo iba má boli brucho, alebo mám iba nejakú predtuchu tej hnačky. neviete ako sa tohto strachu zbaviť? ja viem že hnačka je vec, ktorá väčšinou nie je škodlivá a čistí čreva, a mal ju už aspoň raz každý človek. ale keď to na mna príde, chcem sa rozplakať. od toho zážitku s triedou sa vyhýbam výletom kde sa spi cez noc. ja už neviem čo mám robit... každý den aspoň minimálne 3 krat myslím na hnačku... ja som z toho až na nervy, že niekedy sa bojim tak alebo si to privolávam, že ju dostanem. moja kamarátka nechápe, ako sa toho môžem báť a spolu sa na tom smejeme, ale bohužiaľ keď to príde, tak sa mi chce plakat. ja neviem ako budem s týmto v buducnosti zit, keď budem mat priateľa alebo rodinu, alebo budem byvat niekde inde...prosim nie je tu nejaký človek, ktorý sa tiež tohto boji? alebo nejakého bezvýznamného a absurdného problému? alebo niekto, kto mi vie pomôcť? k psychológom nechcem ist, pretože ja ani neviem, či sa nejaká ľudská bytosť tohto boji. pretože, ja už si prípadam, ako nejaké malé dieťa a pritom budem mat zachvíľku 17... za všetky odpovede a rady, vam predom dakujem.

bojko29

chcela by som byt ako moji kamaráti alebo moja rodina že keď majú hnacku tak len mávnu rukou a nevadí im to... chcem aby keď niekde idem, tak aby som sa toho nebála že to bude trapas alebo čo...