Ako sa opytat na sex zeny?

Príspevok v téme: Ako sa opytat na sex zeny?
Determino

Prosim o reakcie iba tych, ktori toto dokazu pochopit, dakujem.
Som zenaty, mam deti. Stretavam sa so svojou svagrinou, manzelkou manzelkinho brata. Chodievame raz za cas na kavu, obcas si piseme, nie kazdy den. Stretneme sa vacsinou kvoli nejakemu problemu v manzelstve. Moja manzelka a jej brat vyrastali v tvrdej rodine a tak sa spravaju. Su panovacny, tvrdohlavy, netaktny, vybusny, vedia velmi tvrdo vynadat ludom. Priklad, mojej manzelke odtiahnu auto a ta na odtahovke tak sfukne policajta, ze ten ju pusti bez pokuty a je doslova rad, ze odisla. Svagor vynada na ulici skolakom, ktori podla neho nesli dobre cez prechod pre chodcov, ale uplne hnusne, ze clovek sa az boji, aby ich nezbil a ludia okolo iba cumia, ako mu sibe. Hanbime sa za ich spravanie v mnohych situaciach a na kave sa jeden druhemu vyrozpravame, ale kedze mame deti, nic nechceme menit. Ide o to, ze pri tych rozhovoroch je nam spolu velmi dobre a rychlo nam ide cas, no a zacali sme aj take reci, ze by nam bolo spolu dobre, ale to sa vzdy iba zasmejeme. No ale mi napadlo, ze ci by sme sa nemali spolu vyspat. Akoze netuzim po tom ako po niecom vzrusujucom, ze by tam bol velky chtic, ale skor nieco ako utesenie jeden druheho, trosku radosti do zivota. Len neviem, ako sa jej to mam opytat, aby som ju neurazil a zaroven, aby som nepokazil to, co medzi nami je aj keby odmietla. Ako sa da zeny, dobrej kamaratky opytat, ci nechce mat s vami sex, ale ak nie, tak sa nic medzi vami nemeni a do smrti chcete s nou byt iba kamarat, ked to tak bude chciet aj ona. Chapete, ze aby som nic nepokazil. Lebo som cital pribehy, ze dlhorocne rodinne priatelstva a chlapik povedal manzelke kamarata, ze po nej tuzi, ze sa mu strasne paci a ze sa s nou chce pomilovat a bolo po priatelstve - tak takto to urcite urobit nechcem. Mate nejaku radu? Hlavne nazory zien ma zaujimaju.

satanisko

Determino, ja ta chapem dobre. Ale tato zena o ktorej pises, vobec nemusi brat sex tak ako ty. Tak sa jej to opytaj :p Ci by ste mohli..Citis pred tym blok? Tak to nerob..:p Az taki kamosi nie ste a proste na to zabudni :p

Determino

Satanisko, praveze to medzi nami vobec sexualne neiskri, skor je to vztah brat-sestra. Nepiste tu, ked fakt nechapete o co ide.
Je to nieco ako, ked ty mas peniaze a tvoj dobry kamarat ma financne problemy a chces sa ho opytat, ci mu mozes darovat peniaze, lebo mu chces pomoct, ale sa bojis, ze sa urazi, ze ho pokladas za chudaka - nieco v tomto zmysle som sa snazil opytat...

satanisko

aj ked sa ti to nepaci je to drsna hola pravda. moznoosa jej paci ze to medzi vami iskri ale pokial ti nic nenaznacuje vykasli sa na to.alebo to skus ked sa ti nepaci ako ti odpovedaju. tu mas odvahu sa pobit za svojj prispevok :p

savoy

sp,

jasne. Zeny su vsemocne a o vsetkom rozhoduju. Bez ich dovolenia sa ani listok na strome nepohne. Trochu skromnosti by ti znezaskodilo. Zrejme nevies rozlisit medzi svojimi zelaniami a vydavas ich tu za akusi overenu skutocnost. Hras sa na hovorkynu.

Determino

Sp, Napriek tomu, ze som to zdoraznoval, nepochopil si vobec o co mi islo. Ale to vobec nevadi, viem si vyselektovat relevantne odpovede.

sp

Kazda alebo aspon vecsina zien vie hned ked sa na nu pozries ci mas na nu zalusk , ci by si chcel sex . Na co ju chces o to ziadat? keby chcela tak ti to davno naznaci, iba sa stebov hra a dobre sa zabava aj ked je v tom aj kus priatelstva , hranice vzdy udava zena. Ked si nedostal povolenie o nic sa nepokusaj lebo to dopadne zle.