Ako sa opytat na sex zeny?

Príspevok v téme: Ako sa opytat na sex zeny?
Determino

Prosim o reakcie iba tych, ktori toto dokazu pochopit, dakujem.
Som zenaty, mam deti. Stretavam sa so svojou svagrinou, manzelkou manzelkinho brata. Chodievame raz za cas na kavu, obcas si piseme, nie kazdy den. Stretneme sa vacsinou kvoli nejakemu problemu v manzelstve. Moja manzelka a jej brat vyrastali v tvrdej rodine a tak sa spravaju. Su panovacny, tvrdohlavy, netaktny, vybusny, vedia velmi tvrdo vynadat ludom. Priklad, mojej manzelke odtiahnu auto a ta na odtahovke tak sfukne policajta, ze ten ju pusti bez pokuty a je doslova rad, ze odisla. Svagor vynada na ulici skolakom, ktori podla neho nesli dobre cez prechod pre chodcov, ale uplne hnusne, ze clovek sa az boji, aby ich nezbil a ludia okolo iba cumia, ako mu sibe. Hanbime sa za ich spravanie v mnohych situaciach a na kave sa jeden druhemu vyrozpravame, ale kedze mame deti, nic nechceme menit. Ide o to, ze pri tych rozhovoroch je nam spolu velmi dobre a rychlo nam ide cas, no a zacali sme aj take reci, ze by nam bolo spolu dobre, ale to sa vzdy iba zasmejeme. No ale mi napadlo, ze ci by sme sa nemali spolu vyspat. Akoze netuzim po tom ako po niecom vzrusujucom, ze by tam bol velky chtic, ale skor nieco ako utesenie jeden druheho, trosku radosti do zivota. Len neviem, ako sa jej to mam opytat, aby som ju neurazil a zaroven, aby som nepokazil to, co medzi nami je aj keby odmietla. Ako sa da zeny, dobrej kamaratky opytat, ci nechce mat s vami sex, ale ak nie, tak sa nic medzi vami nemeni a do smrti chcete s nou byt iba kamarat, ked to tak bude chciet aj ona. Chapete, ze aby som nic nepokazil. Lebo som cital pribehy, ze dlhorocne rodinne priatelstva a chlapik povedal manzelke kamarata, ze po nej tuzi, ze sa mu strasne paci a ze sa s nou chce pomilovat a bolo po priatelstve - tak takto to urcite urobit nechcem. Mate nejaku radu? Hlavne nazory zien ma zaujimaju.

zavcasuries

No ze si si nevsimol uz pred svadbou jej psycho stavy ..?
Teraz trpis ty aj deti aj vsetci okolo ...
A nebud ako taky truľo jak ten co bol muzom ruzickovej v slnko seno ..
Ta tiez vrieslala po kazdom kto odmietal posluchat a skakat podla nej ..
Treba si upratat doma a dat zene cez pysk ked deti doma nebudu inac sa stanes muzom pod papucou!

Xx1

Chod v nedelu do kostola a pomodli sa:" A ochran nas od kazdeho zla"...a uvidis, co sa zacne diat.My sme mali taku susedku, aj som lutovala jej muza, lebo jak ona vrieskala nanho.A nakoniec tiez osud zasiahol, lebo bola schodza domu a dostala dobru hubovu polievku od dalsej susedky, ze vyvreskuje a cely vchod ju ma plne zuby.Tak odisla s placom zo schodze Tak ked muz sa nevedel branit, tak jej prislo vynadane z druhej strany

Xx1

No tak teraz si stupol v mojich ociach, ked si sa stal ochrancom svojich deti. Tu je kazda rada draha fakt neviem.Vyspat ci nevyspat- hamletovska otazka ??

Determino

Xx1, hovoril som jej to, mali sme doma obdobie, ze sme po sebe iba kricali, predstav si deti. Ona to nechape, vie ze je taka a vravi, ze to treba respektovat, ze kazdy sme nejaky. Ja to robim kvoli detom, kebyze tam ja nie som, tak by mali obrovsky stres. Chranim ich pred nou dosliva, ked vybuchne. Budem to riesit, ked vyrastu, dovtedy citim voci nim zodpovednost. Ja viem, ze to nepochopis a praveze sa moralne takto teraz citim lepsie, ako teraz to riesit radikalne.

Xx1

Vies, ale ty si neni povinny zit pod nadvladou nejakej harpie.Uprimne ta obdivujem, viem sa zivo vcitit do tvojej koze moja mama bola nervacka a vzdy som sa cudovala, preco to tatko trpi.Nemusis r to trpiet znasat.Uvidime co zivot prinesie.Ja sa jej nezastavam vobec.Len toto muzske 90% zmyslanie, ze podme si uzir bokom ma vzdy rozculi a prinasa do vyvrtky.

Xx1

Ja keby ze som tvoja zena a sa to dozviem instantny rozchod.Na druhrj strane keby si mi povedal ze sa za mna hanbis tak by som sa zamyslela nad svojim spravanim a hulvatstvom

Xx1

Tak Determino toto je hnus.Pouzivat svagrinu na kt.si ulavis aby si sa tesil domov.Vies, ked zenu tak neznasas, preco sa nerozvedies.Na jednej strane ju ohovatas na druhej chces prefiknut svagrinu ktora tiez pre teba nic moc neznamena, lebo uz davno by ste boli svoji.Pisal raz jeden chlap zadayi ze si hlada bokovku ale len taku co je tiez zadana, s ktorou si ulavia a vratia sa k rodinam.Neviem preco sle hrozne ubohe mi to pripada.Ja sa staviam k ludom ferovo a cestne a ked sa mi niekto hnusi poviem mu to ked milujem som verna a stojim si za tym jednam na rovinu.Ty vlastne tymto postojom hovoris, ze si vlastne nevazis vobec nikoho ani zenu ani svagrinu ani seba a alibisticky si hladas nejake omluvy.Ja neviem co by som robila keby som mala furiu doma asi by so. Jej riadne vycistila zaludok a povedala ze ma tym chovanim odpudzuje a ked neskrotne, zacnem si hladat inu, ale do kapusty by som druhemu urcite neliezla.Lebo ta tvoja svagrina tiez asi velmi po tebe netuzi ked je furt s manzelom Rob ako myslis.Ale teraz je doba, ked si kazdy len povyrazenie hlada.Musime to respektovat

pochop

Preto ste si blizki so svagrinou a je vam dobre lebo mate rovnake nazory na svojich partnerov, to vas spaja, mate rovnaky problem a drzite spolu

Determino

Bulshit, neviem ako to mam dobre vysvetlit niekomu, kto nechape o co mi ide.
Nie nie je to pomsta manzelke, na to by mi stacilo sa rozviest.
Mne je so svagrinou dobre psychicky, nie medzi nohami, no sex by do toho mohol vniest este viac toho dobreho pocitu i ked bez vasne. Toto nie je o nejakej zamilovanosti v zmysle sexualnej tuzby, ani ako telesna potreba to nevnimam a ani tak, ze by sme sa dali obaja dokopy, obaja dobre vieme, kde je nase miesto, najma kvoli detom. Je to akoby psychicka ulava z toho, co kazdy z nas zaziva doma. Vzdy nas to na par dni nabije a vieme dalej existovat vo svojich rodinach, akoby taka droga alebo ako to povedat, pocit ulavy, ked sa clovek vyspoveda a dostane nejaku radu, pocit spolupatricnosti v rovnakom nestasti. Skida, ze to nemozete zazit na vlastnej kozi, aby ste to pochopili.

bulshit

Determino ak to medzi vami neiskri ako chces sex?
Nieje to len tuzba z pomsty voci tvojej zene?
Ked sa nepritahujes so svagrinou ako mozes mysliet na sex?