Kruhy pod ocami

Príspevok v téme: Kruhy pod ocami
NikA-28

Ahojte, poradte mi, co mam robit, ked sa mi objvili kruhy pod ocami...a hlavne mam take tmave flaky vnutri pri oku ako je nos...doteraz som nemavala nic take :/ dakedy vyzeram jak keby mi dakto bombu dal do oka haha :D .... pomahaju tie kremy co su? Napriklad som videla nejaky od Vichy..ale stoji to 20€, tak nechcem hlupost kupovat a nemam nervy kazdy den si tam kydat korektor :/ dakujem za kazdu radu :)))

NikA-28

No viete ja si myslim, ze to bude hlavne kombinaciou stres-malo spanku a tak...len by som potrebovala asi fakt nieco co mi ich zjemni a trochu tu kozu podpori, kedze tomu stresu a casto aj nedostatku spanku sa proste nevyhnem

stodvanast

Vyhľadajte lekársku pomoc, ak sa u vás objavia nevysvetliteľné tmavé kruhy pod očami, alebo zmena farby kože pod okom, alebo sa tmavý kruh objaví len pod jedným okom. Okamžite vyhľadajte lekársku pomoc, ak sa u Vás alebo u niekoho, s kým ste, vytvorí tmavý kruh pod jedným alebo oboma očami po poranení tváre alebo hlavy, alebo iné závažné príznaky ako je strata alebo zmena vedomia, zmena videnia, zmätenosť, problémy s dýchaním, horúčka, alebo krvavý nos.

NikA-28

Nie nie podváhou určite nie, skôr trošku nad :D a neviem no žily mi vidno odjakživa celkovo dosť aj na rukách a nohách, len tie tmavé fľaky neviem, že čo :/ a ako to môže súvisieť s obličkami?

Tomas12345

NikA-28 :

A netrpíš náhodou podváhou ? Ono totiž ked ma niekto podváhu má i vychudnutú tvár a tvoria sa mu tam takéto "modriny" a je mu vidno tam žily.

NikA-28

No neviem čo to je, len proste vidím, že mi to tam tmavne dajako...pre lepšiu predstavu sem pridám fotky...hnevá ma hlavne toto, čo mám akoby z boku nosa, to je aj na fotke fotenej zboku vidno také tmavé a proste to tam je a nemení ani tvar ani intenzitu no....a potom pod očami od vnútornej strany mi idú také fialové kruhy alebo čo to je, neviem nemávala som to....a sorry za kvalitu fotiek lepšie mi už nešlo zaostriť

A chcem sa opýtať, že aký korektor je najlepší? Ten, čo mám ja, veľmi nekryje iba zosvetlí, ale tie fľaky a aj žily mi stále vidno...

anonymkaaaaaa

Aj ja to mávam a iba si to kryjem korektorom, ale rada by som si to aj ja odstránila. Počula som že uhorková maska alebo denná masaz prstom v okoli oci pomaha tak neviem