Nechci závidět

Príspevok v téme: Nechci závidět
obycejnymuz

Jsem naprosto obyčejný člověk, nejsem ani krásný, ani chytrý a ani nikterak úspěšný člověk, možná že spadám do jakéhosi šedého průměru a možná ani to ne! U čeho se ale často přistihuji, že si rád prohlížím lidi-na ulici, v dopravních prostředcích, fascinují mě zajímavé tipy, zvláště ti krásní, možná jim občas i závidím, asi ano, ale nechci! Proč bych mě závidět někomu jen proto, že je krásnější, chytřejší, nebo úspěšnější v životě než já?

Pořád se točím v kruhu, vím, že jsem mnoho věcí pokazil, mám malé sebevědomí, možná žádné, nesžil jsem se ani s touto zemí, ani s městem kde žiji, prostě s ničím. Připadám si hloupý a nebudu si nic nalhávat, dělal jsem si různé testy a výsledky byly sice různé, ale ten první, co jsem dělal před mnoha lety byl jasný-měl jsem v něm výsledek IQ +-95! Na nic si nechci hrát, maturita vydřená a ještě se zpožděním, práce dělnická-manuální, tak proč bych měl mít vysoké sebevědomí? Co vlastně umím? Nic a myslel jsem si o sobě dříve tolik! Jsem až moc obyčejný, nic zázračného a o druzích, na které jsem se díval z vrchu jsou možná lepší, i jako lidé! Snad jedna věc je u mě pozitivní, v práci fakt makám, snažím se a určitě bych chtěl něco více, ale nevím, jestli na to mám?

Tomas12345

monentik :

Vzdanie sa pozemského života pre večný život. Podotýkam však že život s pevnou vierou je oveľa lepší než život materialisticki a trebárs i s množstvom partnerských vzťahov.

Tomas12345

Mám pre teba super správu ! Nemusíš ani nikomu tu na Zemi závidieť a nemusíš mať ani IQ nad 100! Stačí ak zasvätíš svoj život Bohu Ježišovi Kristovi a získaš večný život s Bohom v nebi :)

Odosobni sa od pozemských vecí pretože sú len dočasné a bez skutočného zmyslu, a zaujimaj sa o nebeske veci ktoré nie sú len dočasné ale trvalé a s tým jediným pravým zmyslom :)

je to

urcite mas aj na viac, malickymi krocikmi sa posuvame dopredu. kedysi si nemal pracu, teraz uz mas, niekam si sa posunul. zas zvladnes aj nove ciele a mety, ktore si das. stale sa rozvijame, ked chceme.