CO S TYM? CO TO JE?

Príspevok v téme: CO S TYM? CO TO JE?
olaa

ahojte.prosim vas vie niekto co to ma znamenat?menstruaciu dostavam velmi casto...ak by som to mala preratat tak ju dostanem prvy tyzden mesiaca ale aj posledny!!proste medzi mesiacikmi mam 2 tyzdne pokoj...len 2 :(takze to nemam do roka 12-14x ako sa to pise v literaturach....co s tym?mne to strasne prekaza a som taka ze ked to mam tak len sedim doma a nejdem ani prazdniny niekde ku kamoske ap..pls kto vie tak povedzte co s tym.mam 17 r. a gynekolog neprichadza do uvahy

malinôcka

to je casty problem ze sa dievcata hanbia alebo co ist ku gynekologovi prvy krat, ver tomu ze to nejako prezijes a druhy krat uz pojdes v pohode...na bylonky sa nespoliehaj, doktor ti poradi najlepsie. spytaj sa kamosiek akeho maju ony, najdi si nejakeho dobreho doktora, a radsej stareho, on uz videl tooolko nahych zien v evinom ruchu ze sa nemusis bat, ani si ta nevsimne :-P alebo si pred navstevou hrkni :D ale nie, jednoducho sa musis premoct, uvidis ze ked budes vychadzat von, budes nadavat preco si neprisla skor, ze to nic hrozne nebolo.

biba

aj ja som mavala menstruaciu takto casto ked som mala 13 tak som ju mozno aj rok dostala asi kazdych 14 dni a nie kazdych 28 dni ako by to malo byt...ale nebola som u dr. teraz mam 14 a sa mi to samo upravilo takze ju dostavam kazdych 28 dni...

olaa

vies mne pripada trapne ze ma niekto uvidi v "evinom ruchu" a zeby to mal byt este chlap?no fakt dakujem-to nie.proste mna sa este nedotkol ani chalan a nie este nejaky starsi lekar...no zenu by som este stravila-ale tie zasa nie su takeee ako chlapi-nezne,opatrne alebo ake....to vravia snad vsetky baby v okoli... :(

agina

Olaa vobec ziadne vysetrenie u gynekologa nie je bolestive alebo trapne.Ide predsa o tvoje zdravie.Mala by si ten blok prekonat a uvidis sama na vlastnej kozi,ze to nie je nic strasne.Neviem, preco sa dievcata toho tak boja.Ja ked som tam isla prvykrat, tiez som si predstavovala vselijake katastroficke scenare a nic take sa nekonalo.Ked som odtial vysla, bola som na seba hrda, ze som to zvladla.Odvtedy chodim uz 8 rokov na pravidelne prehliadky s radostou.

olaa

to angina
ahoj.tak neviem ale mam nejaky blok v sebe alebo ako to nazvat.proste niekto povie gynekolog a mna uz v tej miestnosti niet.pride mi to trapne....a nebojim sa co sa dozviem-no mozno trochu v tej veci ze sme v rodine mali choroby a je dost velka pravdepodobnost ze ich "zdedim" alebo ako to povedat a tiez toho ze budu potrebne dalsie vysetrenia:(

agina

A preco gynekolog neprichadza do uvahy??? Hanbis sa, alebo sa bojis, co sa dozvies???? Nebud mala. Byliny ti mozu dopomoct, ale mam pocit, ze tvoj problem nevyriesia.Nakoniec aj tak budes musiet ist ku gynekologovi, nevyhnes sa tomu.

olaa

to RNG
prosim vas.....ma to byt v kombinacii?ten pupalkovy olej a YAM alebo mi staci ked budem uzivat napr. len ten olej?
a dakujem za rady :)

RNG

Yam a pupalkovy olej ti to mozu upravit prirodzene.
Viac antioxidantov(farebne zeleniny) zosili steny ciev a znizi pravdepodobnost dlheho krvacania.