Prosím o radu intolerancia, alergia

Príspevok v téme: Prosím o radu intolerancia, alergia
Eva26

Dobrý deň, prosím všetkých o radu. Pred niekoľkými mesiacmi som začala mať problémy s dýchaním, tlakom do hlavy, takým akoby ohlúpnutím ako keď si vypijete, tuhnutie chrbtice, bolesťami končatín, svalovými zášklbmy, krútením hlavy, problémy so zrakom, pobehala som očné, ušné, ct hlavy, mr mozgu, test na tetániu, všetko negatívne. Trvá to 5 mesiacov som už strašne zúfala. Už mi bolo povedané že to môže byť psychika ale nezdá sa mi to kôli tomu zraku mám oči zakaléne nejakými čiastočkami často sa mi zahmlieva zrak dokonca mi vypadol na pol hodinu časť obrazu. Objednala som sa k súkromnej očnej ale čakám. A tiež mi tam nejdú tie bolesti klbov a nervov, napr. nervu od zadku dole do nohy. klby na prstoch, palcoch, ramena atď.

Začala som si na tom všetkým rozmýšľať a prišla som na jedno. 1.x keď som dostala kolaps som pila deň pred tým pivo, 2.x nealkoholické pivo, 3.x kofolu, 4.x trošku vína asi deci do 15 minút som nemohla dýchať, 5. redbull to isté ohlúpnutie nemožnosť dýchať, teplota 37,4, 6. dnes sa mi stalo že som vypila jeden štamprlík likéru uplne slabeho čerešňového nebolo ani alkohol cítiť, do par minut ohlupnutie nemožnosť dýchať, bolesť hlavy, krútenie hlavy, stuhol mi krk niekedy ako keby ani necítim chuť ako keby som mala popálený jazyk

Prosím veľmi pekne o radu čo majú tieto nápoje spoločné ja neviem na to prísť, cukor??? ale veď nedá sa mať intoleranciu na cukor a prečo mám kolaps len po nápojoch lebo prejdu do tela hneď???

asi rok sa mi upcháva denne nos s dola nemožnosť sa vysmrkať, a celý život a pred týmto čo sa mi začalo diať ma neustále nafukovalo ak by mi vedel niekto pomôcť.... prosím

Eva26

ďakujem ti veľmi pekne za nápad som momentálne už 3. týždeň pn lebo to na mňa hoci kedy príde a doteraz som si nespojila tie nápoje hneď na kontrole sa opýtam lekárky

Tosomjalili

Máš histamínovú intoleranciu, histamin je vysoko chemická latka ktorá toto zapríčiňuje. Chod k alergologicke nech ti zoberie krvné testy na HIT. Mám to aj ja