Bavilo by vás si s niekym len dopisovať bez možnosti osobného kontaktu?

Príspevok v téme: Bavilo by vás si s niekym len dopisovať bez možnosti osobného kontaktu?
Veronkuska

Otázka je položená jasne. Predstavte si, že si s tým človekom rozumie, ale nikdy vám nepošle fotku a ani sa s vami nestretne, jednoducho tieto dva body sú nemenné a aj po mesiaci, aj po roku.
Ako by ste reagovali? Vyrovnali by ste sa s tým a vystačilo by vám len dopisovanie alebo by vás to naopak frustrovalo, že sa to nikam neposunulo, lebo opačná strana nechce? Hm?

Kamka2

Ja som v takejto situácii, ale len veľmi krátko, pretože toho človeka som spoznala možno tak pred tromi-štyrmi týždňami. Rozdiel u mňa je, že jeho fotku mám, lebo sme sa pomerne rýchlo spojili cez Facebook, ale stretnutie u nás v najbližšej dobe nie je možné, lebo on je v Európe (v srbskej časti Bosny) a ja v Kanade a skôr ako budúci rok sa momentálne do Európy nechystám. Ale inak dopisovanie si s ním je ale celkom fajn, bavíme sa o obyčajných veciach čo nás bavia a zaujímajú (asi tak ako v reále) a to že je to sčasti aj za pomoci internetového prekladača to robí našu konverzáciu ešte zaujímavejšou.
Ináč ale súhlasím s tým prvým príspevkom od Beee. A tiež si pri takomto dopisovaní treba dať pozor, aby človek nenarazil na nejakých internetových podvodníkov.

Stano32

Nie nebavilo, a zaciatku by som bol velmi zvedavy ako dotycna je v realy, ako vyzera najma keby som si s nou cez pismena rozumel a mal zaujem o nu, inac nestracam cas so zenou ktora by ma nezaujala

Liquid

No presne takto sa poznáme s jediným kamarátom a myslím ze sa to ani nikdy nezmení ale nechcem sa ho kvôli tomu ,,zbavit,, lebo si rozumieme a vieme sa aj takto nejak zabaviť. I ked mi to niekedy lezie na nervy ale nepohmem s ním -je introvertnejsi typ čiže to aj chápem na jednej strane A na druhej mi je to ľúto.

Achboze

Ano bavilo a kludne aj bez stretnutia.Kludne nejakej babe budem robit butlavu vrbu aj roky.Poradim ked budem vediet v muzskej oblasti a ona mne v zenskej.Preco nie

anonymius

píšem si tak 9 rokov s niekým, aj s občasnými prestávkami. Natrafila som naňho, keď bol reálny život v ruinách a veľa mi pomohol svojím pochopením. Teraz sa bavíme o úplne bežných veciach, ale vždy má v niečom zaujímavý názor. Bolo tak, že sme sa chceli stretnúť. Ale keď sa chcel stretnúť on, ja som bola v tom, že veď sme len virtuálni kamoši, a keď ja, tak on to akosi zahral do autu. Potom sme stretnutie prestali riešiť.

Gabo24

Nie nebavilo
A rok? Tak to uz vobec nie
Ak chcem vztah tak naco rok natahovat stretko?
Kaslat nato a hladat inde ..
A to by mi urcite nestacilo aby som si s niekym len pisal a pisal ked mam zaujem o vztah

Beee

Jasné, že by to tak mohlo fungovať, pokiaľ by to tak chceli obe strany. Pokiaľ by ale jedna chcela napríklad osobné stretnutie, predpokladám, že čisto len dopisovanie by pre ňu po nejakom časom stratilo význam...