Som nešťastný a smutný

Príspevok v téme: Som nešťastný a smutný
Uztonejde

Uz nevladzem, doktori mi nepomahaju, uz nieco cez rok nikto nevie co so mnou je, bol som normalny stastny zdravy a z dna na den som sa citil ako 70rocny nie ze psychicky ale fyzicky a nasledne uz aj psychicky... hocikedy mi pride zle, rozbusi sa mi srdce, je mi na odpadnutie.boli ma pod lavou lopatkou niekedy sa aj trasiem mam pocit ze kazdu chvilu omdliem hocikedy to.pride, beriem lieky na srdce ale aj tak sa to deje, uz nevladzem som mlady a citim sa jak 70rocny, niekedy aj pri fyzickych cinnostiach ale vacsinou v klude, ne zeby som nestacil s dychom ale srdce mi bije ostosest ked trosku pobehbem alebo tak pritom som sportoval.nonstop 5 rokov ale neviem ci sa moje srdce pred rokom zblaznilo abo co ale vsetky moje vysledky boli zevraj dobre, nasli sinusovu tachykardiu ale to je vsetko neni to arytmia podla nich ani nic ale mne je zle aj tak a mam pocit ze kazdy takyto stav mi uberie aspon rok zo zivota

Anonym222

Neboj všetko bude dobre ja tieš mam problem s krvnim tlakom,mozgom ,nohamy a bojujem aj ked nevladzem mam pre koho svojho manžela a dve dcerki. Bojuj a nevzdavaj sa určite ti bude lepšie