Nová známosť?

Príspevok v téme: Nová známosť?
Liquid

Už asi rok zisťujem že moji kamarati niesu to čo bývali a nebavi ma to už s nimi....sú stále na tom istom a to mna moc nenapĺňa -nikam sa nepohúť. Neviem či sa tu pohybuje niekto kto je na tom podobne ze by rád spoznal niekoho nového,zaujímavého....nehliadnuc na pohlavie...bydlisko....vek.. (mám 18 ale väčšinou si rozumiem aj so staršími ľuďmi)
Budem rada ak sa niekto taký najde)
Ak áno kľudne napíš- Basicliqudneeds@gmail.com
Ďakujem:)

Liquid

Tutenstein- lenže čo mám z takej spoločnosti čo sa ide dať pod obraz zakaždým ked je príležitosť a moje záujmy ich nebavia..nechcem od nich vypadnúť az ked pojdem napr na VŠ a dovtedy marnit čas. A zoznamovanie vonku pre mna moc nieje neviem sa s hoc kým iba tak zacat bavit.

uprimne radsej by som bola sama ako byt týmto otravovana preto som iba chcela niekde narazit na nového človeka čo ma rad napríklad ..umenie..hudbu..cestovanie a neviem kde mam takeho najst tak som to iba tak skusila tu lebo mi dosli nápady.... nič take od toho nečakám ale tak..

Tutenstein_xD

ahjajjaj pretože sú to pre mňa výslovne nezáživné veci, ak by som chcel o tom niekomu porozprávať . Vždy sa lepšie číta, keď niekomu napíšeš, že si bola napríklad minulý týždeň v Chorvátsku a tento týždeň ideš s kamarátmi na víkend na Donovaly na chatu alebo ideš niekde na menší výlet pozrieť pamiatky.

Ľudí v mojom veku (25) nezaujíma, že aký som ja film pozeral. Ak aj áno, tak môžem povedať o čom bol a kto v ňom hral. Ale nič záživné na tom nie je. Preto som radšej sám a takto mi je fajn, pretože som tak nudný človek, že by som si fakt nemal o čom a s kým písať, ak sa bavíme o písaní si na úrovni a o písani o niečom hodnotnejšom.

ahjajjaj

Tutenstein, a prečo by si niekomu nemohol porozprávať aký film si videl, čo Ťa pritom napadlo, ako bolo v práci, alebo akú knihu čítaš?

Tutenstein_xD

Jedno je isté, že človek, ktorý má povedzme dostatok priateľov s ktorými chodí na nejaké tie víkendy, či na dovolenku alebo viacdňové výlety, je pre človeka určite zaujimavješí a určite sa má o čo podeliť s čovekom s ktorým si napríklad dopisuje a zoznamuje sa, ako človek, ktorý sedí celé dni doma za počítačom alebo chodí z roboty priamo domov a stále dookola.

Ja som napríkald podľa báb fešák a pre zrelé ženy dobre vyzerajúci mladý muž. Ale čo z toho ? Keď sa nemám o aké zážitky s kým podeliť ? Preto sa mi neoplatí ani sa s nejakou novou osobou zoznamovať, pretože by som jej o sebe mohol povedať jedine to, že sa rád hrám PC a konzolé hry, rád počúvam hudbu, upratujem, pozerám filmy a seriály, streamy a raz za dva mesiace si chodím sadnúť na pivo. Občas si prečítam nejakú tú knihu.

Teraz ešte niečo k autorke témy. Máš 18 rokov a píšeš, že sa tvoje kamarátky ešte nikam nepohli a teba to už s nimi nebaví. Máte 18 rokov, takže ste štutentky a nemali ste sa kam ešte veľmi v živote pohnúť. To príde po po ukončení strednej školy, keď si nájdete roboty alebo pôjdete študovať na vysoké školy.