Kompletné vyšetrenie, akú kliniku navštíviť?

Príspevok v téme: Kompletné vyšetrenie, akú kliniku navštíviť?
Andrea59

Ahojte. Už roky behám po doktoroch. Mám mnoho problémov, a už nevládzem z toho ako si ma doktori pinkajú a poriadne nič nezistia. Som si uplne istá, že problémy, ktoré mi zistili majú jednu príčinu, ktorá všetky tieto moje problémy zapríčiňuje. To koľko času strávim čakaním na objednania, kontroly a naspäť k ďalšiemu doktorovi, mi už naozaj leze na nervy! Chcem vedieť na čom som, a čo najskôr sa dať dokopy.
Teraz k otázke. Myslíte, že je nejaká klinika, kľudne aj súkromá, kde mi dokážu spraviť uplne kompletné krvné testy, prípadne aj CT, sono, atď čo bude treba v jednom, to znamená napríklad behom týždňa? Vačšinou to takto funguje ak ste hospitalizovaný v nemocnici ale k tomu sa už radšej nebudem vyjadrovať, lebo ma tam naposledy držali v nemocnici 2 týždne, stratili mi jedny výsledky a odišla som odtiaľ s ďalšou infekciou.
Nemám problém si aj priplatiť, ak je to aj drahšia súkromá klinika, už som proste zúfalá.
PS: Som mladá aktívna baba, mám 25 rokov, športujem cestujem a jem zdravo! Preto nechápem, tomu, čo sa mi stále deje..

Monika1984

Zalezi odkial si ja som bola na takej komplexnej prehliadke v Trencine hned v jeden den viac vysetreni a hned vsetky vysledky.

Dbr_uz

Jedine nejakú zahraničnú kliniku. Celé Slovenské zdravotníctvo je odpad, keď nič nezistia, hodia to na psychiku.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.