Kompletné vyšetrenie, akú kliniku navštíviť?

Príspevok v téme: Kompletné vyšetrenie, akú kliniku navštíviť?
Andrea59

Ahojte. Už roky behám po doktoroch. Mám mnoho problémov, a už nevládzem z toho ako si ma doktori pinkajú a poriadne nič nezistia. Som si uplne istá, že problémy, ktoré mi zistili majú jednu príčinu, ktorá všetky tieto moje problémy zapríčiňuje. To koľko času strávim čakaním na objednania, kontroly a naspäť k ďalšiemu doktorovi, mi už naozaj leze na nervy! Chcem vedieť na čom som, a čo najskôr sa dať dokopy.
Teraz k otázke. Myslíte, že je nejaká klinika, kľudne aj súkromá, kde mi dokážu spraviť uplne kompletné krvné testy, prípadne aj CT, sono, atď čo bude treba v jednom, to znamená napríklad behom týždňa? Vačšinou to takto funguje ak ste hospitalizovaný v nemocnici ale k tomu sa už radšej nebudem vyjadrovať, lebo ma tam naposledy držali v nemocnici 2 týždne, stratili mi jedny výsledky a odišla som odtiaľ s ďalšou infekciou.
Nemám problém si aj priplatiť, ak je to aj drahšia súkromá klinika, už som proste zúfalá.
PS: Som mladá aktívna baba, mám 25 rokov, športujem cestujem a jem zdravo! Preto nechápem, tomu, čo sa mi stále deje..

Monika1984

Zalezi odkial si ja som bola na takej komplexnej prehliadke v Trencine hned v jeden den viac vysetreni a hned vsetky vysledky.

Dbr_uz

Jedine nejakú zahraničnú kliniku. Celé Slovenské zdravotníctvo je odpad, keď nič nezistia, hodia to na psychiku.