PH mocu

Príspevok v téme: PH mocu
Eviku77777

isla som dnes k obvodnej z dovodu ze som mala podozrenie na urologicky zapal casto mocim a nakoniec mam mierne stipanie trva to asi 3 dni tak som isla... doktorka z mocu neziatila zapal ani bakterie takze asi bude problem v gyn. oblasti - idem zajtra, avsak ma prekvapilo co mi povedala ze mam velmi zle ph mocu hodnota 9 ..... co to znamena? nejak extra mi to nevysvetlila,

Eviku77777

Monural som uzival pred rokom ked som mala 1x v zivote urologicky zapal zabral mi je fajn, ale teraz DR. povedala ze antibiotika netreba kedze nemam zapal ani bakteriu

ModraObloha

Kup si tie pH pásiky a meraj si pH moču počas dna aj 4-6x často sa to mení počas dna ako sa telo zbavuje rôznych vecí.. nejake doplnky Nebereš, alebo nejake vitamíny ? Možno si jednorázovo zjedla niečo čo zvyšuje pH moču a potom tam akurát si mala vysoké pH ale vzhladom k problémom to nemusí byt náhoda ale to ti neporadím viac.. treba si poštudovať niečo o pH moču.

Eviku77777

Pytala som sa obvodnej na vysvetlenie, povedala ze vyssie ph nie je znakom bakterialnej infekcie ze nemam v moci znamky zapalu ani ziadnu bakteriu, jedine co sa spytala ci com nedrzala dietu... nie nedrzala a nestravujem sa vegetariansky, jem vsetko myslim ze v celku zdravo, jedine co nie je v mojom jedalnicku je pecivo

mate59

Ph vyššie ako 7 je zásadité,čo môže poukazovať na bakteriálnu infekciu moč. ciest,možno sa stravuješ dosť vegetariánsky.