Ako casto navstevujete rodicov/svokrovcov?

Príspevok v téme: Ako casto navstevujete rodicov/svokrovcov?
Hmo

Ti co byvate s nimi, blizko nich, a taktiez ti co byvate inde? Volate aj z dovoleniek domov? Mame 34r a muzovi stale volaju, byvame vedla nich takze sme spolu kazdy den aspon chvilu, ale aj ked ideme iba na vikend prec tak volaju, ide mi to na nervy uz. Ja si s maminou volam raz tyzdenne, navsteva to tiez tak, alebo raz za dva tyzdne, proste mame kazda svoje sukromie a tu ho nemam vobec, lebo tu stale chodia aj surodenci mojho muza s deckami a kedze byvame vedla nich tak to ako keby chodili k nam, ako to mate vy? Nehovoriac o tom, ze tlacia na nas, kedze oni uz decka maju, aby sme rychlo aj my mali. Ja som bola naucena na ohlasene navstevy, vyjst z domu na dvor v sobotu rano nenamalovana, v pyzame, opalovat sa naha, s tym, ze viem, ze isto nik nepride, tu stale volakto neohlasene chodi, jasne, ved tu maju rodicov, ale chyba mi moj stary zivot. Aj muzovi je to uz blbe, lebo sme pocitali, ze budeme mat vlastne uz v tomto veku, bud byt, alebo dom a nevyslo zatial, tak cakame, este dosetrit treba a tak, proste, necitim sa dobre takto, stale ako keby s nimi, ako keby sme nemali vlastny zivot, zas nechcem aby to vyznelo nevdacne, ale..

Novazienka

Ja mam 32 rokov este len decembri som zacala byvat 1x s chlapom - priatelom, byvame od nasich 7km a okolo rodicov chodime domov z prace, on ma velku rodinu vela surodencov cize tych navstevujeme postupne piatok sobota nedela pokial nie sme niekde na vylete alebo robote potrpi si na tom, ja chodim domov k nasim denne, surodencov nemam a mama mi je ako kamaratka neviem si predstavit neprist domov kazdy den, na dlhsie, nieco porobit pokecat atd atd. chyba mi mama chybaju mi macky chyba mi moja izba vsetko. Okrem toho si denne s mamou pisem a volam kazde rano kazdy vecer aj cely den v praci ale tak ja si pisem aj s kamaratkami nonstop denne uplne vsetko? mam taky zvyk. napiste mi tu ze je to chore :) je mi to jedno ale ja to tak robim.

samija

my sme pravidelne spolu. aj s jednymi aj druhymi, ale tak raz dva do tyzdna to bohato staci, viac keby to bolo tak neviem neviem jak by som to dala :D

Hmo

Vedla nich v dvore jednom a patri vsetko svokrovcom muz s mojou pomocou prerobil starsiu chalupu ale to malo byt docasne aby sme nemuseli do najmu

Bubliii

Minule to bola skoro rovnaka tema a autorka ani nic neodpovedala nakoniec.. toto forum je fakt modrykonik v cervenom