Meškanie

petronneta

Ak máš dlhší cyklus ako 28 dňový, nejde o meškanie, ale prirodzený jav. K lekárovi chod, ak máš cyklus trikrát po sebe dlhší ako 38 dní. Inak je to v poriadku. Hormóny záleží a od jedla, telesnej námahy, psychiky a pod.

Bubliii

Tak asi by si aj ty mala ist radsej za lekarom, i ked nie som si ista ci do 18rokov ta nemusi sprevadzat zakonny zastupca.. porad sa s mamou a chodte

Bubliii

Hm.. priznam sa, ze gynekologicka nie som. Nezazila si nahodou velky stres, ochorenie, nebrala si nejake lieky alebo take nieco? To vsetko moze menstruaciu posunut. Mavas ju skor pravidelnu alebo nie?

Bubliii

Biuskaa plati to, co som pisala predtym, posun kvoli chorobe je mozny, aj o tyzden, aj o 10 dni, s lekarom by som to riesila az nad tych 14 dni.
Majka, a odkedy mas menstruaciu? Myslim, kedy si ju dostala. Tie prve roky, aj rok-dva mozu byt taketo velke vykyvy.

Bubliii

Nepises kolko mas rokov ale 7 dni je este v norme, ak by vsak meskala viac ako 14 dni urcite by som k tomu lekarovi zasla.. teda za predpokladu ze nemas 14-15 rokov a vtedy este kludne moze vynechat aj cely mesiac, lebo ten cyklus je este nepravidelny..