Práca v pohrebnictve

Príspevok v téme: Práca v pohrebnictve
girl272

Zdravím všetkých;) Rada by som trošku rozvninula debatu na takú možno trošku zvláštnu tému ale aj to patri k životu či sa to niekomu paci alebo nie.Buduci rok idem maturovať a nastáva otázka čo ďalej.Na vysoku nejdem určite,nemozem si to dovoliť.Neviem prečo ale láka ma to do pohrebnictva.Nebojim sa veci týkajúcich sa smrti takže nemala by som problém rozvážať mrtvych,obliekat ich a podobne.Otazka je či pracujú aj ženy v pohrebnictve?Ako sa k tomu može postaviť partner?Nevadilo by mu to?Ma stym niekto skúsenosti?

Anonym222

Moj muž pracuje v pohrebnictve a vôbec mito nevady. Oblieka mrtvich aj ich pochovava. Veď aj toje robota niekdo to musi spraviť. A žena može bit kludne hrobarka jednu sme tu taku mali. Ale ta už zomrela. Tak sy mislim že neni stim problem

ahjajjaj

ženy v pohrebníctve sú. Nie oni kopú hrob a asi ani neobliekajú, ale oni objednávajú napr. truhlu, a vybavujú všetko okolo pohrebu.

Ananaska

Mojej mamky bývali spolužiak zo strednej( vyučený krajčír :D) robí v pohrebníctve. Vraj je spokojný robota ho baví, aj obliekanie, umyvanie a upravovanie tiel... viem, že sa pýtaš na ženy v pohrebníctve, ale toto ma hneď napadlo, keď som si prečítala názov témy :D

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

bxt123

Minuly tyzden bola v Inkognite mlada zena co pracuje v pohrebnictve, spolu z manzelom sa tomu venuju, takze kludne mozes v tejto oblasti pracovat aj ty

girl272

dobreuz- a prečo morbidna? Veď aj to musí niekto robiť či keď zomrieš chceš byť niekde len tak pohodeny v potoku?

veronika- to neviem či zomriem ako stará babka človek nikdy nevie kedy zomrie

veronika234

a možno tam budeš mať protekciu. Keď ako stará babka umrieš, spomenú si, že si tam pracovala a budú s Tebou slušnejšie zaobchádzať.

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

petronneta

V pohrebníctve pracujú aj ženy. Ľudia sa rodia aj umierajú, takže pohrebníctvo má a bude mať budúcnosť.