bylinné vložky

Príspevok v téme: bylinné vložky
Laura2617

Ahojte, kúpila som si tie tiande bylinne vlozky co maju pomahat na gynekologicke problemy...momentalne sa doliecujem z mykozy a konecne mi prisli tak som si jednu hned dala, ale okamzite ma to tam zacalo palit...ma to tak byt? Je to len nejaky ucinok na zaciatku ked tam nieco nicia alebo ja neviem??? Postupne to trochu ustupuje ale uplne mam pocit akoby som si tam dolu natrela kilo mentolu abo co ochhh...

Laura2617

Ahoj, tak pouzivam ich uz niekolko dni a uz ma to vobec nestipe :) vtedy to pomaly ustalo, dalsi den som to este citila dost, ale uz ovela kratsi cas a teraz uz len mierne chladenie zo zaciatku :) myslim, ze to je asi len o zvyku na ten mentol :)))

swistica

Palenie pravdepodobne teda spsobuje ta mäta. Ale omg potassium alum??? To je kamenec,zlucenina hlinika,prostriedok proti poteniu. Na sliznici nema co robit. Precitaj si o tom na nete viac, no urcite si uz citala, ze antiperspiranty so zluceninou hlinika su podozrive z rakoviny prs. Potassium alum ma sice vraj väcsie molekuly a vraj by do tela nemal prenikat,no tu prichadza do styku so sliznicou.

NikA-28

Nejde mi nahrat z mobilu fotku tak opisem cele zlozenie :)

Gossypium Herbaceum Powder, Paper, Cnidium Monnieri Seed Extract/Curcuma Aromatica Leaf Extract/Mentha Piperita Herb Extract/Angelica Acutiloba Root Extract/Angelica Sinensis Leaf Extract/Paeonia Lactiflora Root Ectract/Polygonum Multiflorum Root Extract/Aloe Andongensis Leaf Extract/Potassium Alum,Polyethylene,Sodium Polyacrylate

No ale ako tak citam teraz ta mäta to asi bude ze nezvyknuta som bola kedze cim dlhsie mam, tym menej ma to pali...uvidim par dni si budem davat, ze ako bude reagovat

NikA-28

No ale v popise je prave to, ze ma zabranit paleniu svrbeniu a stipaniuba nie to sposobovat, preto som si mevola ista a pytam sa radsej :)