stracam sa v tom

Príspevok v téme: stracam sa v tom
pilka

chodila som s partnerom asi pol roka, vztah skoncil (z mojej strany). Vadilo mi viacero veci, najvacsi problem bol ze odisiel za pracou daleko. Za ten cas som mala vztah ale krachlo to po mesiaci... on mal tiez niake zapletky... no a akosi sa mi ozval po dlhej dobe stretli sme sa, vyspali sme sa a ja neviem co teraz... ustruhat z toho vztah? bude sa to dat? a vbc bude chciet on? nekrachne to zas? stracam sa v tom a hlavne sama v sebe .. co to vlastne robim :( kdesi som citala ze vztah s ex moze vyjst... ale vidim na nas dvoch ze nemame dobru komunikaciu resp. on nevie pocuvat... ja neviem fakt.. nechcem byt sama uz...

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

madgala

neviem akoze to je taky chaos, ja by som sa uz na to vykaslala, ked sa ti zasa ozve tak ho nejako slusne odbi a uz kasli na neho

Krason

Ano, uplne "naj" je ustruhat vztah len kvoli tomu, ze clovek nechce byt sam, vyborny dovod, to ma velku perspektivu...

dobreuzisback

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.