prosim o radu-bolesť v lytku

Príspevok v téme: prosim o radu-bolesť v lytku
jskdjcbdkxx

Dobrý deň, mam 20 rokov a pred par dňami som prešiel väčší počet kilometrov ako som zvyknutý, deň na to som začal pociťovať slabšiu ale zvláštnu tupu bolesť v hornej časti lýtka, na ďalší deň sa mi ako keby ta bolesť presunula do spodnej časti lýtka(v mieste ako konci lytkovy sval), po dvoch dňoch oddychu sa bolesť takmer vytratila, leeže po nastupe do práce sa bolesť mierne vrátila a navyše som občas pri chôdzi začal pociťovať ostrú boletť v lýtku ako keby pichnutie, ide o zvlastne typy bolesti ako keby som cítil zily alebo niečo také. Na internete som sa dočítal kadečo od pretazenia, zapálu zil, svalu alebo zrazeniny. Lýtko ani noha mi však pri pohľade neprídu nijak opchute taktiež nevidím žiadnu výraznú žilu. Momentalne sa nachádzam v Anglicku na letnej brigáde preto potrebujem radu čo mám robiť, máte niekto skúsenosti s týmto typom príznakov? Ďakujem za každú radu.

Tomas12345

Skús si to nejako uvolniť, zájdi na masáž a potom do vírivky, potom si sprav strečíng na nohy a ak ti t o ani potom nebude prechádzať tak zájdi za doktorom.