Co si myslite o rozchode

Príspevok v téme: Co si myslite o rozchode
JankaSK

Co si myslite o rozchode cez sms/hocijaku soc. siet? Je to podla vas ubohe? Alebo normalne? Znenavideli by ste byvaleho/byvalu partnera/partnerku za to, ak by sa s vami nerozisiel osobne a nepovedal/a do oci? Stalo sa vam uz nieco take? Kedze vieme aky je dnesny svet vymozenosti, coraz viacej pocut o rozchodoch cez FB/sms.

simiona

Zažila som rozchod cez messenger. Tiez som zažila taký rozchod, že dotyčný sa neozýval asi 2 týždne, nedvíhal mobil a potom som sa dozvedela, že odišiel do zahraničia a je koniec. Cez SMS. Zbabelci.

Podľa mňa sa patrí rozísť z očí do očí, osobne. Veď toho človeka si dotyčný vybral hádam dobrovoľne, že s ním bude vo vzťahu?

Mňa by ešte zaujímalo toto. Niekde som čítala, že rozchod boli aj toho, kto navrhuje rozchod. To je aká veľká bl...sť?

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Peto23

Ja som sa rozisiel cez messenger, no a? Nechcel som ju uz ani vidiet a nemal som naladu na priame citove vylevy. Jednoducho je chlapovi lepsie to sucho vecne fakticky napisat a ma pokoj. Zeny maju radsej komunikaciu face to face a co teraz, kde je prvda, vy chcete tak a my tak. Ja jednoducho nemam dovod vyhoviet babe s ktorou uz nechcem byt a nemam na nu naladu. To mam ist nasraty za nou a riskovat, ze pred nou vybuchnem?

upozornenie

To kto sem zase prisiel? Dalsia teoreticka tema ako vedla o hendikepovanych. Pytas sa teoreticky, ale vlastne skusenosti a nazory nenapises. Cudujem sa, ze toto niekoho bavi. Ako strnastrocni.

Zuzulik8

Niektori nemaju gule na to povedat to partnerovi/partnerke do oci a tak to riesia takto. Ked si predstavis ze niektori sa zas vyparia bez jedineho slova alebo zostavaju v nefunkcnom vztahu len preto ze sa boja rozist, potom je alternativa napisat to cez email/sms stale lepsia. Dotycny/a aspon vie ma com je a partner ju/ho netaha za nos.

petronneta

Nie každému chlapovi ci babe docvakáva, že osobné stretnutie je prejav úcty k človeku. Možno to nemyslia zle. So mnou sa rozišiel môj prvý frajer po pár mesiacoch chodenia spolu bez jediného slova. Odišiel do zahraničia, svojim rodičom volal, písal, mne sa neozval.