korekcia jazvy

Príspevok v téme: korekcia jazvy
1111101000

Dobrý deň

Asi pred 2 rokmi som musel podstúpiť operáciu po , ktorej mi následne ostala táto jazva ( foto v prílohe) . Používal som rôzne mastičky+ tekutý dusík ,ale s výsledkom nie som spokojný . Tiež v oblasti jazvy cítim nepríjemne svrbenie .

Podstúpil niekto z Vás korekciu jazvy laserom? Oplatí sa to za danú sumu ?

1111101000

Osobne som narazil na DEMATIX. Je síce drahší, ale za to veľmi účinný aj na staré jazvy/akné. Akurát teda ideálny je na čerstvé, tie vyhladí úplne a netreba ho ani často nanášať.

Esmea

hej, odporúčam, lebo nourifusion bola skvelá, dala dolu jazvy, nakolko sa nevyrába, mám aj ja problém s tým...no keďže je SKIn jej nástupcom, myslím, že by to mohla dokázať
Ja som tému založila, či dakto nepríde s novým nápadom alebo vedomosťou, pričom poznám tieto veci, a ak nik neporadí, sama aich vyskúšam na tie jazvčky

upozornenie

no pozor pozor esmera, ty v tejto teme odporucas nejaku kozmetiku ako hotovu overenu vec a pritom vedla si zalozila temu, nech ti ludia poradia nieco na odstranenie jaziev. A potom ma clovek verit nejakym radam na fore ...

Esmera

ahoj, kozmetika nourifusion bola aj na jazvy, a miesto nej je teraz na trhu SKIN, bez lasera a mechanických zasahov, aj olej Magniskin kukni na nete, ten robi zazraky aj s jazvami vraj, a vôbec, popýtaj sa na kozmetiky, ktoré hoja jazvy, verím, že v dnešnej dobe také budú, aj aloe vera pomáha, či už šťava z rastliny alebo vo forme masti či gélu alebo rôzne lampy, ktorými na to svietiš a jazva mizne postupne

1111101000

A máš sama nejakú jazvu alebo si to len myslíš? Mne to osobne veľmi vadí,keď sa na to každý druhý človek obzerá ..