Ako zistit ci ma naozaj miluje?

Krason

Nahovor nejaku tvoju peknu kamaratku (kamaratku kamaratky), ktoru nepozna alebo zaplat nejakej luxusnej slapke a tie nech sa ho pokusia zviest. Staci, ze ho nahovoria na nejake rande na sukromi, k nicomu nemusi dojst, max. nejaka ta pusa. Ak mu na tebe zalezi, nepodlahne. Toto mas zaruceny test z muzskeho pohladu.

a_dr1a

Lululuja. Doveruj svojej intuicii inštinktom a 6zmyslu. Ale. Pozeraj zároveň a zvažuj na základe rozumu, reality a hlavne co sa týka muzov, na ich skutky a reálne činy. Pozri sa na svojho priateľa práve z tohto uhla pohľadu aký k tebe je, ako sa správa k tebe, ci buduje a maká na vašom vzťahu, či máš v ňom pomoc oporu podporu ochranu istotu zázemie, či sa môžeš naňho spoľahnúť onho oprieť, či mu môžeš veriť a dôverovať mu. Muž ak skutočne miluje ženu a váži si ju, tak pre ňu a pre jej úsmev šťastie spokojnosť radosť urobí čokoľvek. Od najdrobnejsich gest maličkosti pozornosti až po veľké gestá a ostatnú starostlivosť pomoc ai, proste vsetko.. Si s ním. Takže najlepšie vieš aký ku tebe je a čo pre teba a pre vás vzťah robí. Ci sa snaží maká alebo sa len prizera prežíva, či skôr na spôsob "daj sem slamu padnem na ňu") never prázdnym rečiam sľubom oblbovackam. Proste za Muža majú hovoriť jeho skutky a činy. Ak za tvojho nehovoria, potom je ta tvoja intuícia citak, spravna správny

Lululuja

january to radis na zaklade coho? Chcela by som prist na to ako sa rozhodovat v tychto veciach rozumne, co mam zohladnit, nie len tak sa na to vykaslat

Lululuja

lopuchova, v tom mas uplnu pravdu. Aby som ale trosku objasnila situaciu, my sme spolu len rok a uz od zaciatku som mala pocit, ze so mnou je sice preto ze som sa mu pacila, ale scasti aj preto lebo ja som mu narozdiel od inych, ktore ho velmi pritahovali ale boli mimo jeho ligy, dala sancu. Cize akoby take uspokojenie sa s priemerom. Aj ked sa vobec nechcem znevazovat tymto, lebo povedzme ze o zaujem muzov nemam nudzu. Rozhodla som sa ze sa pustim do tohto vztahu lebo sa mi pacil osobnostne

lopuchova

Ved tie dovody by neboli zle. Znamena to, ze je s tebou spokojny. Co myslis ako funguju dlhorocne vztahy? Len takto.

Lululuja

Peter_24 - prejavuje ju rovnako ale par krat mi uz dal dovod na to aby som mu nedoverovala na 100%.. asi z toho vyplyva ta neistota inak si to neviem vysvetlit
Petronneta - so sebavedomim som na tom uplne v poriadku, poznam svoju hodnotu. Nie je to o strachu, ide skor o ten pocit, ci ma zmysle byt vo vztahu s niekym kto nie je uplne don investovany, resp nie natolko ako ja. "A keby bol s Tebou aj zo strachu, že si nenájde inú, je to dôvod na rozchod?" odpoviem ti na to otazkou: ak je s tebou niekto z takehoto dovodu, je to dovod vobec na vztah? Lebo dotycny by sa mal rozhodnut - toto je osoba, s ktorou chcem byt, ktoru milujem, nebojim sa byt sam ale aj keby som mal milion inych moznosti, toto je moja volba