Bitka v práci

berca

Podla mna je v kazdej praci nejaka takato baba, niekedy aj viac takze isto nie si jedina co to zaziva. Len neviem ci je vhodne to riesit bitkou. Jednak ste zeny a jednak si myslim, ze by vam za to obom mohli dat hodinu vypoved

ceciliacilka

To vies, na internete je kazdy spravodlivy, uzasny, bohabojny, ale ktovie, ako by sa zachovali diskuteri na mieste autorky. Tu sa dobre radí pokial nie sme v kozi druheho, vsakze?

bozemoj

Súhlasím v Alanom, to že máš zlosť je prirodzené a normálne, nechápem týchto ľudí čo tu píšu aby si navštívila psychiatra, vy ste snáď nikdy nemali zlosť? Koľko hlupákov sa tu našlo, svätých a jemných, snáď úplne bez vady. Každý ma občas zlosť, hnev ale problém nastáva keď niekoho aj naozaj fyzicky napadneš. Choď za nadriadenou a povedz jej čo sa deje, ak je to správny človek dá to doporiadku,ver mi nikto nestojí o takých ľudí ktorí vyvolávajú dusno.

Alan89

AndreaNitra nepocuvaj tychto ludi a ich lacne rady,je uplne prirodzene ze mas na taku koleginu zlost a chces tu energiu neako vypustit von.Jedine co potrebujes spravit je:vyuzit tu energiu zlosti co mas v sebe a so vsetkou vaznostou sa vyhovorit svojmu nadriadenemu,ale pozor,musis to spravne odkomunikovat aby slova padly na urodnu podu-on da veci do pohybu,mam to v zivote overene.

Prajem vela stastia.

;-)

alica111

Presne ako píše tomáš, neoplácaj zlo zlým. Veď o čo budeš lešia od tej ktorá Ťa šikanuje? Najlepšie bude, keď pôjdeš za nadriadenou a porozprávaš sa s ňou, neboj, nie je to žiadne žalovanie, žiaľ, mobing je veľmi častým javom na pracoviskách. Aspoň vidíš, ako hlboko ľudstvo klesá. Mňa tiež nemajú všetci radi, napriek tomu nie som k nikomu zlá, a ak má niekto na mňa škaredé reči oplatím mu to úsmevom :D

Tomas12345

Najlepšie je ju ignorovať a robiť si srandu z jej urážok. Dotyčná je frustrovaná zo života a svoju frustráciu si potrebuje na niekom vybiť - na tebe. Ak uvidí že jej ohováranie tebe nijako neškodí, prestane s tým.

Nemá zmysel sa odplácať zlom zlému. Tým by si len padla na tú istú uroven šikanatéra. Sikanatér ak bude nadalej šikanovat nezíska večný život, a toto bude pre šikanatéra najväčší trest aký len môže dostať. Súd a tresty prenechaj na Boha.

AndreaNitra

ruzova, kelisova sa vyjadrila o mne, vraj nemam vystupovanie na to, pracovat ako klientsky pracovnik. Preto som sa ohradila, aby sa laskavo takto nevyjadrovala, ked ma nepozna.

ruzova

Cloo nadriadeny casto tahaju za jeden poraz si sikanujucimi, lebo len ten moze sikanovat kto si je isty v praci. A na slivensku sa casto spravodlivosti nedovolas ..