Cudne otazky na pohovoroch

Lorenna

Bozemoj
A čo, snáď mi len moju prácu nezávidíš? :) Chcela som tým iba povedať, že aj na Slovensku EXISTUJE dobrá práca, skvelé pracovné podmienky a príjemný kolektív. Lebo ja som v mojej práci nadmieru spokojná so všetkým. Aha, a ešte som zabudla dodať, že máme týždeň dovolenky navyše :)
Nuž a tebe, milý/á "bozemoj" zrejme neostáva nič iné, len drieť niekde vo výrobe, v nejakej firme alebo odísť do zahraničia, ako na tomto fóre veľmi radi ľudia odporúčajú... tak si vyber.

rasto212

Ja som vo svojej vlastnej firme aj personalista a človeka, ktorého chcem, zistím, že chcem práve tohto po 3 otázkach :D

Bozemoj

Lorenna ano da sa najst aj na Slovensku dobra praca ale ako sama priznavas, po znamosti. Predtym si chodila po pohovoroch a nevzali Ta. A teraz veselo pises ze "dobra praca sa da najst aj na slovensku"... jasne ked ju mas.. po znamosti :-)

Lorenna

Ja som sa teda dosť nachodila po pohovoroch, a dávali mi tam všelijaké otázky, no aj tak to bolo väčšinou zbytočné, pretože sa mi potom už neozvali alebo mi napísali, že si "vybrali iného uchádzača." Ak ma aj náhodou vybrali, po krátkom čase som aj tak dala výpoveď, pretože podmienky na pracovisku boli otrasné, a k tomu ako "bonus" nepríjemný kolektív.
Nakoniec sa mi podarilo zamestnať sa cez jedného známeho... na Slovensku sa to žiaľ inak nedá. A tak som konečne získala skvelé miesto v jednej inštitúcii - ani sa tam príliš nenarobím a plat mám taký, aký mi ponúkali na pohovoroch do firiem (ibaže tam by som sa za taký plat poriadne nadrela). A k tomu množstvo výhod- kratší pracovný čas, 2x do roka (parádne) odmeny, + veľmi príjemní ľudia na pracovisku :) Takže, dobrá práca sa dá nájsť aj na Slovensku :))

ciernamacicka

Spominam si ze sa ma raz pytali ci by som bola ochotna pracovat zadarmo... teraz neviem ci hovorili tyzden alebo az mesiac... ze by som si to vyskusala, zaucila sa. Islo o poziciu financneho poradcu.

Tamarka

Mne sa celkovo tie pohovory na Slovensku zdajú bez úrovne. Personalisti sa tvária ako majstri sveta až je to trápne. Najlepšie bolo keď ma tam išli skúšať z cudzích jazykov, nie ja ale oni mi nevedeli odpovedať a reagovať :D