Výzor nie je dôležitý

Príspevok v téme: Výzor nie je dôležitý
Trolli

Zaujímajú ma vaše názory na to, že na výzore vo vzťahu nezáleží. :)

Ja sa totižto nepovažujem za povrchného človeka a skúšala som to aj s chalanom, ktorý bol trošku pri sebe a dokonca nižší a aj s príliš chudým chalanom. Vždy som sa zamilovala do nich preto, akí sú a obaja boli fakt úplné protiklady. No s odstupom času som si vždy uvedomila, že potrebujem, aby ma ten človek fyzicky priťahoval.. a možno to bolo aj tým, že obaja mali zo seba komplexy na ktoré stále upozorňovali, až sa mi sami znechutili.. lebo počúvať chlapa, čo sa stále sťažuje na svoju postavu a iné nedokonalosti je fakt otravné :D

Je pre vás fyzický vzhľad dôležitý? Zaľúbili ste sa do niekoho, kto sa vám fyzicky moc nepáčil, nepriťahoval vás a vydržalo vám to? :)

Lupienok554

vieš ty sa zamiluješ, ale ak ťa ten človek nepriťahuje tak ho podľa mňa nemiluješ ale len máš veľmi rada, kto tvrdí, že na výzore nezáleží tak si myslím, že klme, bohužiaľ dnes to je tak

Esmera

Ahoj, ja som veriaca a nikdy som výzor za dôležitý nepovažovala, ale rokmi, ako mám akné, jazvy po nich, žlté zuby, túžim urobiť so sebou zmeny, nové zúbky, kozmetika a atd. Ale to skôr kvôli svojmu vlastnému dobrému pocitu....Ak Ťa dakto ľúbi, bude Ťa chcieť takú, aká si, no ani mne by nebolo jedno, či chodím s niekým, kto sa mi nepáči...Pre mňa musí ten človek byť príťažlivý, pre moje okolie nemusí :D Vec vkusu...

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.