miluje ma?

Príspevok v téme: miluje ma?
lulu xxx

už 3 a pol roka chodím s mojím milým...on sa do mna zalúbil na prvý pohlad, ja až neskor ale o to viac ho milujem..po roku chodenia mi zomreli obaja rodičia /mala som 18/ a jeho mi povedali že možem ísť k nemu bývať....tak 2 mesiace to bolo v pohode, zaujímal sa o mna a ták, dokonca ma požiadal o ruku....ale ostatné 2 roky je akýsi divný...nonstop behá s kamarátmi do noci, stále ma klame - sú to síce iba malé klamstvá a ták, ale on si nevie uvedomiť, že aj maličké mi ubližujú- hlavne ak je to každý deň...ja pracujem a ked prídem z roboty doma nieje, ked mám volný den tiež sa na niečo vyhovára, že ide na kávičky s kamarátmi a že chce ísť sám -domov chodí v noci...a nepodvádza ma to som si istá 100%...raz som sa s ním rozyšla...2 dni neprišiel domov túlal sa ako bez duše, nonstop plakal a ták...všetko som mu vysvetlila aký chcem mať vzťah a ták a že to s ním nepojde...nakoniec mi zaležal krásny život nech si nájdem lepšieho ako je on a že on ostane sám do onca života a blá blá blá.....no pravdaže ma to dojalo tak som sa k nemu vrátila...no po pol roku bolo všetko rovnaké.....čo si o tom myslíte pjosímmmmm...či ma má rád????on mi hovorí že ma miluje..ale či je to pravda???ved mi to povedal už po týždni chodenia.....

elablue

Emala ja som to tak nemyslela ja viem ze to ma tazke lebo nema kam ist ale ja som sa venovala len jej otazke ci ju miluje.Nemoze si predsa znicit zivot po boku niekoho kto ju nelubi,predsa si zasluzi najst skutocnu lasku.Nech to proste zacne riesit ze kde pojde a tak lebo tento vztah nema vazne cenu to snad sama uznas.

fraisee

muz ktory ti povie aby si si nasla ineho a lepsieho chlapa ta bud vobec nelubi alebo velmi hrozne lubi.
ked chodi radsej s kamaratmi von ako s tebou travi cas - neviem, potom myslim ze ta nelubi a je s tebou, pretoze mu to vyhovuje.

emala

elablue, lahko sa ti vyklada, lebo ty si zrejme mala kde ist...lulu sa s nim netaha, ona ma bohuzial unho domov...Lulu, je mi to velmi luto. Nemas nejakych pribuznych? Akoze zavesit si na krk hajzlika, to nie je nic moc, ale chapem ta, preco s nim vlastne zostavas...Pracujes ci studujes? V BA som citala inzerat, ze ponukaju robotu aj s ubytovanim...

lulu xxx

tak diky babenky, teraz mi už ostáva ssa niekam poriadne zahrabať..kua keby som mala aspon kam ísť, ani neviete aké to je ťažké kokso....

elablue

Poviem ti lulu ze to ako keby som citala o svojom EX az na to poziadanie o ruku.Moja zlata len ty sa s nim dalej netahaj,nikam tento vztah nevedie.Mne hovoril moj ex to iste a stale sme boli v zacarovanom kruhu.Chvilu bol zlaty a potom bol taka hnusny ignorant ako ten tvoj.On s takym chovanim naozaj ostane sam co teba ale trapit nemusi lebo kazdy dostane len to co si zasluzi.On ta nie je hoden a je pekna svina ked sa k tebe takto sprava zatial co ty si prezila taku hroznu tragediu.Najdi si ineho lebo ten tvoj nema srdce.Take bajky o laske vie povedat kazdy ale spravat sa podla toho to uz je ine.