Reakcie na ochladenie/chladne pocasie

Príspevok v téme: Reakcie na ochladenie/chladne pocasie
Ahojky

Uz nejaku dobu pozorujem na sebe zmeny vzdy ked sa s tepla (25 st. a viac) ochladi tak moje telo reaguje vzdy tak ze mi zacne tiect sekret z nosa, citim sa ospalo,pravidelne ma prehana a neustale sa citim smadny. Tento pocit trva vacsiu cast jesene alebo zimy ale i na jar alebo v lete (ako teraz ked sa ochladilo). S doktorom som to neriesil, nepatrim medzi ludi co si mozu dovolit byt vypisany kvoli prehankam alebo sopliku. Asi 3 4 roky trva tento stav, da sa s tym zit, sprej na nadchu, ojedinele do hrdla a cierne uhlie stacia len je mi to uz neprijemne furt behat na wc a tak podobne. Pripominam ze ked je teplo (od cca 18-20 st.) Tak tieto priznaky nemam

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Ahojky

Nuz ja na zmeny pocasia a hlavne na chlad reagujem velmi neprijemne. Ako som pisal, niekedy je to traviaci problem, niekedy kychanie,inokedy zase bolest hrdla ci pichanie v oblasti priedusiek ci hrtana, dakedy som v konkretnom stave aj niekolko dni...

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.