Prosba o pomoc

Príspevok v téme: Prosba o pomoc
Johnyy

Ahojte mám problém, už cca 3 roky mi stále niečo je. Buď ma bolí brucho alebo ma bolí hlava krk. Jedno skončí ďalšie začne. Dlho ma strašili s crohnovou chorobou lebo som mal boelsti voravo dole az nakoniec to bol chronicky slepak a to bol ten problem. Teraz ma zasa boli vlavo v podbrusi a ja uz hned na nervy ci to neni ulceralna kolitida alebo divertikulitida atd a dotoho som dostal este asi aj crevnu chripku nakolko som vracal a aj teploty som mal. Z 365 dni v roku mam nejake problemy minimalne 340 dní.. okolie uz otravujem svojimi chorobami ale nevymyslam si to. Sledujem si diagnozy atd na nete a potom je to este oto horsie. Mam antidepresiva ale nezaberaju stale to je otom istom ... kazdy den cakam co mi zasa bude no to brucho je najhorsie to mam pravidelne a uz som zufaly.. poradte mi prosim niekoho kto mi pomoze (nejaka celostna medicina nejaka klinika atd..) nakolko sa neviem venovat rodine , mam male babo a stale som hlavou v svojich problemoch a beham po lekarovch a uz som z toho ko uz nevlfzem .. mate niekto skusenosti? Neverim ze to je len zo psychiky

Johnyy

Nazdar, dik za opytanie. Robili mi testy na hostaminlu ale na potravinove zatial nie to je pravda.. inak alergie nemam.. a tu vodu? Hmm to skusim veru. Kapustu mam velmi rad len ma kur...ky nafukuje a v podstate priberam aj zi vzduchu. Bol som na nutrifood, dal som ha mesiac fole 8 kil a za 2 som nabral 10

Johnyy

Nazdar, dik za opytanie. Robili mi testy na hostaminlu ale na potravinove zatial nie to je pravda.. inak alergie nemam.. a tu vodu? Hmm to skusim veru. Kapustu mam velmi rad len ma kur...ky nafukuje a v podstate priberam aj zi vzduchu. Bol som na nutrifood, dal som ha mesiac fole 8 kil a za 2 som nabral 10

Tomas12345

A na histamínovu intoleranciu, potravinové intolerancie, parazity, ti testy robili ?

Inak pijávaš teplu ci studenu vodu ? Ak studenu vodu, tak ju vymen za teplú. Pri pití studenej vody sa totiž ťažšie rozkladajú tuky z potravy, a taktiež žalúdok musí vynaložiť väčšiu energiu na oteplenie studenej vody na 37 stupnovu teplotu. Pitie teplej vody ti teda ulahčí trávenie + užívať kvalitné probiotiká z lekárne, a príležitostne jesť i kyslú kapustu.

Johnyy

Vysetrenia (kolonoskopia, gastroskopia, alergologia, MRI mozgu, usg brusnych organov rtg pluc krvne testy komplet +borelioza , protilatky na zapaly criev... vzorka zo stolice asi vsetky ake existuju) ale brucho bolieva stale , som zufaly.. neviem co to moze byt .. pred 2 mediacmi planovana laparoskopia slepeho creva (som sam od seba siel nakolko som mal bolesti pravidelne doli v pravo) a nakonec sa potvrdil zapal chronickx, zrasty a prirastenie k pobrusnici.. mam vela stresov v praci a neviem sa z nicoho tesit nakolko mam tie bolesti tak som odrovnany a neviem sa tesit zo zivota

bylinkar2

DIagnóz sú bezcenné. Antidepresíva sú drogy, neliečia. Hodnotu majú výsledky testov. Napíš na akých si bol testoch a čo ti zistili. Napíš čo všetko ti je, aké lieky si bral, aké zákroky si podstúpil. Nemáme krištáľovú guľu, môžeme ti poradiť len na základe informácií. Doktorka má tvoju kartu, my nemáme nič.