Prosba o pomoc

Príspevok v téme: Prosba o pomoc
Johnyy

Ahojte mám problém, už cca 3 roky mi stále niečo je. Buď ma bolí brucho alebo ma bolí hlava krk. Jedno skončí ďalšie začne. Dlho ma strašili s crohnovou chorobou lebo som mal boelsti voravo dole az nakoniec to bol chronicky slepak a to bol ten problem. Teraz ma zasa boli vlavo v podbrusi a ja uz hned na nervy ci to neni ulceralna kolitida alebo divertikulitida atd a dotoho som dostal este asi aj crevnu chripku nakolko som vracal a aj teploty som mal. Z 365 dni v roku mam nejake problemy minimalne 340 dní.. okolie uz otravujem svojimi chorobami ale nevymyslam si to. Sledujem si diagnozy atd na nete a potom je to este oto horsie. Mam antidepresiva ale nezaberaju stale to je otom istom ... kazdy den cakam co mi zasa bude no to brucho je najhorsie to mam pravidelne a uz som zufaly.. poradte mi prosim niekoho kto mi pomoze (nejaka celostna medicina nejaka klinika atd..) nakolko sa neviem venovat rodine , mam male babo a stale som hlavou v svojich problemoch a beham po lekarovch a uz som z toho ko uz nevlfzem .. mate niekto skusenosti? Neverim ze to je len zo psychiky

Johnyy

Ďakujem ti za tak rozsiahlu odpoveď, velmi si to vážim.. vidno ze si clovek ktorý rád pomáha a to sa ti raz vráti. Pojfem podla tvojich rád a verim ze to pomôže. Prajem ti pekný deň :) johny

vyskusat

cawte Johnyy :)

no co najlepsie usite riesenie:

(1. velmi sa mi paci ze spomínate rodinu, je to zrejme nieco co mate rad :) to je velmi, velmi velmi pekne, napisem neskor preco ; )

(2. ludske telo je sice biologicky stroj, ale z mojej skusenosti (ja osobne mam na svoj vkus megavynikajuce fyzicke zdravie) - aj ked som napr. 100% zdravy, velakrat mi pride luto, napr. ze cas plynie - a viem ze to fyzickym zdravim svojho tela nevratim, detstvo, situacie kadejake vtipne :D .... cize sice to spociatku vyzera ze zdrave telo zdravy duch - ee naopak - zdravy duch vytvara zdrave telo :) .. pretoze zdrave telo aspon mne, mi nedokaze dat chut zit ... nedokaze mi vratit co cas vzal napr. :-/ .. ...............je to CHUť žiť - ked som stastny, vtedy mam chut zit :) ked som smutny, vtedy "cas" plynie proti mne :-/ ale to je "sucast" zivota, cas plynie :)

preto ta vasa laska voci rodine z bodu (1) je to, co Vas prebudi, rozziari :)

oki vyskusajte toto:
tvrdite, ze vas boli krk a brucho (v skratke cely problem su "len" tieto 2 veci to znie fajn, jednoduchsie)
predstavte si, ze mate zdravy kruk a zdrave brucho: co by ste robili :D

(toto Vas prebudí :D :D :D :D pretoze zrazu urcite chcete robit milion veci a vsetko vsetko vsetko :D lebo ste statni :) preto to stastie prejavujete ...

no a finta je v tom (z mojich skusenosti: problemy s bruchom a krkom sa vratia po chvilke ked radost vyprsi ;) - ze si uvedomite, ze viete tu radost vyrabat ... aaa toto uz je velka vec :D

napr. mate malého tak si poviete "keby som bol zdravy tak ideme do hory sa prejst" .. idete do hory, super vylet vsetko zabava vy ste stastny on je stastny :) ale den sa pomaly konci, vraciate sa, a zajtra znovu do prace napr. a tam problemy :-/ (to je ten okamih kedy ta radost vyprsi)..... ked si ale uvedomite spatne, ze cela ta vyroba vasej radosti zacala u vas a nic vas v skutocnosti nestala ... ... ked si uvedomite, ze mnohe veci ktore vas bavia robit mozte, zrazu zistite ze je kopec "mensich veci" ktore vas bavia aj v tej praci ktoru mozno nemate az tak rad :D
(mensie veci ktore mozete vas potesia viac ako velke veci ktore nemozete :D :D ja to volam, holt, realita :D

napr. nenavidite ked rano dojde sef s buxou papierov ktore treba vyriesit a vy to nenavidite zo srdca :D ked si uvedomite, ze vy tu radost mozte adresovat sebe bez toho aby ste spravili zle sefovi ... napr. sa mozte zasmiat ze "diky Jozo, si fakt frajer ze mozes vyriesit tuto paradnu kopu papierov" :D :D :D zistite ze mozte robit radost sebe samému ... ale musite respektovat sefa, mozte si aj stazovat, ale vzdy s nadhladom konstruktivne, napr donesie vela papierov ze ozaj: "tha diky Fero veduci to je tolko papierov, budem sa snazit ze do zajtra poobedia to stihnem spravit .. akurát netusim kto spravi zajtrajsiu robotu rano , snad zákazníci poslu peniaze" :D :D to je taka "skryta" konstruktivna kritika, pretoze vas veduci si zrazu uvedomi, ze ta zloba ktorou akoze chce nad vami vyhrat sa mu naozaj realne vrati :D :D bo on je plateny od tych zakaznikov napr :D a prave ta realnost vasho nazoru + ta radostna forma - zrazu otvori oci tomu vedúcemu ze "aha fakt tento podriadeni ma pravdu je to vela roboty a prideme o prachy od zákazníka", a uvidite ze on vykuma dake zjednodusenie ... ... bo zivot je taky: vsetcia sme na jeden lodi :D :D

(inak povedane, mozte robit seba samého nekoneco krat stastny ale realne, teraz v tomto case :) :) :)

inak povedane:
1. teraz sa snazite vyriesit problem (bojujete proti "choremu" krku, choremu bruchu) - tu uz mate skusenosti ze to "nefunguje" resp. funguje tak ze problem sa prehlbuje ;) :-/
2. ked si vyskusate tu radost napr. so synom, zistite ze nepotrebujete dokonca ani vytvarat riesenie na problem, pretoze to nie je "snaha o nieco", ale je to "prejav niecoho" :) .. snaha je ako nahanat buducnost ... prejav je navrat k pritomnosti, k realnosti (napr. uz som stary nevladzem bezat za synom :D a prave nebudete superit so sebou samim, prosto akcepujete svoju realnu fyzicku napr. a uvidite ze mala radost je lepsia ako velka snaha ktora je aj tak len vymyslena (gramaticky nvm ale pyrhovo vitazstvo je take, ze sice vyhrame, ale to sme obetovali - na konci sme sice vitazi, ale okolo seba uz nic neni :-/
3. aj tak zistite, ze musite opakovane vytvarat radost lebo je to produkt v case :D :D :D :D :D

ale to, ze ste producentom Vam umozni vzdy mat poruke toho kto Vam pomoze :D :D :D
(ako s tou robotou, alebo s tym casom co som pisal, prichadzaju zial aj zle tazke chvile v zivote, ale vzdy mozme zmenit pohlad na vec a ist dalej .. prijat to, ze sa stalo zle a ist dalej akoby .. )

nieze budete reagovat na moj príspevok! :D
vyskusat co pisem !!!!! pisem to len preto aby ste si to vyskusal a verim ze Vam to bude fungovat rovnako ako aj mne :)

majte sa rad, netlacte na pilu :D chce sa vam oddychnut, oddýchnite si ... mate chut ja nvm dat si chipsy, dajte si :D mate chut a nvm ucit sa o chorobách daco ucte sa :D "clovek" nikdy nevie co ho bavi :D
bo sicko je produkt :) spoznate "choroby", zistite ako sa vyrabaju choroby a tym padom casom spoznate ako sa vyraba zdravie .. rovnako ako sa vyrabaju auta, psychologia, sicko je produkt :)

________
tha teda v skratke: predstavte si ze ste zdravy, co by ste robili? no boli by ste stastny predsa a tu radost by ste prejavovali :D a ako by ste ju prejavovali? no predsa tak ze to robi stastnych Vas .. a ludi automaticky pridu k tomu co vyrabate :D ja nvm bavi vas pocuvat hudbu pustite si hudbu :D ludia co maju radi hudbu dojdu, ludia co maju hudbu menej radi si zase budu robit co bavi ich ...

(totizto este mi napadlo :
1. existuju veci, co mame radi vsetcia (napr. dobre jedlo :D
2. existuu veci, ktore niektori maju radi a zase niektori nemaju (napr. ja rozhodne nie som dobry plavec nemam rad plavanie :D ale vela ludi to ma rado )
3. existuju veci, ktore nemame radi vsetcia (napr. bitku :-/

Cize aj vy mate rad, co ma rad kazdy - Vas syn, pani manzelka, kazdy clen rodiny, "kazdy zivy tvor na planete" :D
Ale zaroven kazdy sme kusok specificky, isto mate radi nieco take typicke pre Vas akoby :) (vase hobby, konicky)

no som sa natrapil s príspevkom tak hopsa hejsa nieze drzim palce ale uz cera ste mali makat ! :D

srandujem pekny vecer :)
a mozno zaujimava pesnicka
www.youtube.com

pMaria

Chod do Medzugoria alebo na nejake putnicke miesto, kde sa stali zazraky a ludia boli uzdraveni, pripadne chod do kostola a popros Boha za uzdravenie.Prekazkou k uzdraveniu je neodpustenie a nevera v zazraky.