Caste zmeny nalady-porucha?

Príspevok v téme: Caste zmeny nalady-porucha?
menonepoviem321

dobry den, pisem ohladom rady...mam 25rokov a az teraz som si zacal uvedomovat, ze moj otec ma strasne vykyvy nalad, par dni ma absolutne dobru uzasnu naladu, rad sa rozprava, kazdeho ma rad, vsetko je pre nho super co sa deje naokolo, a potom pride urcite obdobie par dni, kde sa sprava ako totalny ... kazdeho okolo seba vinni za absolutne banalne veci nepodstatne, vsetko je zle, hocio sa mu povie tak musi protirecit, provokuje, buzeruje recami, nic mu neni vhodne, casto krat to vedie to zbytocnej hadky, a potom pride zas par dni ked je vsetko super, a ma najlepsiu naladu na svete...uvedomil som si to az teraz ze to asi nie je normalne, strieda sa to fakt casto. velke vykyvy nalad a spravania sa, moze sa to urcite psychicka porucha? napriklad som sa docital o bipolarnej poruche, moze to byt ono?

petronneta

Keď spôsobuje jedenie sladkosti výkyvy nálad u detí, musí zrejme aj u cukrovkarov, lebo tam ta hladina cukru v krvi kolíše ešte viac. Potom prechod u mužov. Hormóny.

petronneta

cukrovka, stres, vek. Netreba hneď myslieť na bipolárnu poruchu. Radšej sa modli, aby si nedopadol rovnako.