Preco sa dospele zeny tak deckyrozmaznane na FB spravaju?

Príspevok v téme: Preco sa dospele zeny tak deckyrozmaznane na FB spravaju?
petrolejka

Vsimla som si ze niektore zeny a nieje ich malo ked pridaju na FB nejaku fotku(fotky) tak k tomu koment typu
Dnesny VYLETIK
Boli sme na SVADBIČKE
Ja s mojou SESTERNIČKOU
Dnesna TURIČKA
Nasa NEVESTIČKA
Moje nove AUTIČKO
same ňuňunu ňuňuňu ...bleeeeee
Dospele zeny po 25 a viac rokov, ked toto vidim u 14 az 24 rocnych bab okej beriem ale ze to robia zeny pred a po 30tke ...
O majn got ....

pukanec123

Autorka temy dalo by sa to teda zhrnut do jedneho
A to ze
Taketo zeny su podla tu pritomnych nazorov
Infantilne latentne bisexualky :-DDD

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

muzKE

.. tieto zdrobneliny len poukazuju na infantilnost tychto sice navonok dospelych zien ale psychicky su na urovni pubertalnych dievcat.

Stano32

Funeral director
to si super vystihol toto teda!!!
Fakt super, palec hore!
chcu sa pochvaliť kde a s kym boli a akože tak nenapadne že aha tak tak bojazlivo že
Boli sme na svadbičke
Moja nevestička
A podobne žvasty ..
Ale čo milejem ze tie baby sa medzi sebou žeru ale na fb sa tvária ako najlepšie priateľky pod slnkom a pritom za chrbtom sa ohovárajú.
...že lasočka, kočica, zlatá moja, mojko, atd. atd.

Funeral Director

Caste pouzivanie zdrobnelin hlavne v tej vekovej skupine na fb mne poukazuje na otrasenu sebaistotu. Akoze dam to tam, ale nie tak okato, tak tam drbnem zdrobnelinu a nebude to tak kricat do oci ze uz nemam co ine a ze mi uz pomali ale iste j*be. Ale ved fbuk nieco musim.

pridatodpoved

hej, alebo že "kočkááááá" "kundaaaaaa".... proste toto robia aj ženy po 40. tým ľuďom už úplne preksakuje a aj si fotia každé jedlo a každú domácu činnosť že dneska som vysávalaaaa....

preto som si aj facebook úplne zrušil a vymazal si všetkých priateľov, teraz mám na stene len veci ktoré sledujem (memes hlavne) a v priateľoch mám len ľudí, ktorí ešte nestratili rozum a faceook používam veľmi veľmi veľmi ojedinele, takže tieto sračky ma nemusia vôbec trápiť, môžeš urobiť to isté