Energeticki upiri

Príspevok v téme: Energeticki upiri
amarilla

Zazili ste nieco podobne? a ak ano, ako sa s tym vysporiadavate?

Prvy krat som to pocitila, ked si nas kamarata priviedol novu priatelku, a bavili sme sa, a ja som zacala pocitovat nesmiernu unavu, mala som pocit ze mam telo z betonu, a aby som to prekonala, v jednom kuse som sa vlacila, opakujem vlacila, lebo som skoro nevladala chodit pre nejake oriesky, pitivo a podobne, ....
Ona je na pohlad nesmierne sympaticka, chutna, ale vedie monology, co jej kto urobil, co vsetko ona urobila, do jej monologu sa neda vstupit, neodpoveda na ziadne otazky, tak potom sedia traja ludia a pocuvaju ju, bez slova, a mne prislo fyzicky zle a musela som si ist lahnut.....
Ked som povedala manzelovi, ze ona ma vycerpala, smial sa mi, a hovoril, jezis ty a tvoje cary mary.....
Lenze mne sa to stavalo castejsie, lebo nielen energeticke vysavanie, ale aj klamanie, (kvoli praci ale aj sukromne) to som citila, a manzel bol radsej, ked som tam nebola, a tak som sa ospravedlnila a sla som prec.....
Ale VZDY som mala pravdu, ak niekto klamal, citila som divnu emociu, nieco medzi zlostou a zlostnym pochopenim......
Presli roky a je zvlastne, ze manzel zacina citit to iste.....

Kamarat, ktoreho pozna 20 rokov, prisiel a manzel to temer neprezil, hovoril, ze po pol hodine si mal chut lahnut na zem a spat, ze v podstate ani nepocuval, co hovori, jeho jedina tuzba bola, aby odisiel....
Dneska to iste, kamarat, roky sa poznaju, ja som vybehla ho privitat, pozname sa tiez roky a hned som zaliezla, tak strasne zle cosi z neho islo, prislo mi nevolno, nemohla som tam byt, a manzel, ked jeho kamarat odisiel, si siel lahnut a spal 5 hodin, ako zabity....

Mate niekto podobne skusenosti, alebo z coho to je, co to sposobuje, ze ludia, posobia zrazu ako nieco, co vam zoberie vsetku energiu, citite sa zle, pricom su zaujimavi, vtipni, rozhladeni, rozpravaju zaujimave veci, ale vam sa chce jedine, lahnut a spat......

nacomeno

Spravne si to pomenovala, su to energeticki upiri. Tym, ze vysavaju vase energie, oslabuju vase zdravie a mozete ochoriet tak, ze lekar vam nezisti ziadnu chorobu. Takze ti radim, preruste vsetky kontakty s tymito ludmi.

"To čo prežívate, je precitlivosť na to, čo sa deje v duchovnom svete - čo je výhoda aj nevýhoda. Výhoda v tom, že spoznáte - ak niečo alebo niekto "nie je OK". Nehýhoda...to už viete." - bez urazky, je to NEZMYSEL!
Ti ludia su z realneho sveta, realne vam odoberaju energiu a to je vsetko. Suvisi to s vasou aurou, ktora je uz narusena a ochrana je nutna! Pomoze aj ta cervena nit na ruke...
Poriadne si prestuduj toto: forum.zdravie.sk. Mas tam prispevky od ludi, ktori sa v tom vyznaju.

momentik

Zuzana, nie kazdy je nastaveny na vieru ako ty. Jedz cervene hrozno, dostat ho v Bille, chod tam a kup si ho, pomoze ti. Cervene hrozno pomaha, skus a uvidis, musis verit..

Zuzana209

ahoj amarilla,
trochu sa čudujem - čo to máte vlastne za priateľov..V prvom rade by ste si mali s manželom spraviť inventúru medzi všetkými "priateľmi" a to aj za cenu, že vám zostane iba zopár...určite to stojí za to, než by ste mali pomaly po každej návšteve odpadnúť..
To čo prežívate, je precitlivosť na to, čo sa deje v duchovnom svete - čo je výhoda aj nevýhoda. Výhoda v tom, že spoznáte - ak niečo alebo niekto "nie je OK". Nehýhoda...to už viete.

Z mojej skúsenosti - určite radím vyhnúť sa všetkým "šarlatánskym" technikám ezoterického typu - červená nitka na ruke, veštice, ochranne amulety, pyramídky atď - to ti píšem vopred - lebo viem že pri riešení tejto veci ti to mnoho ľudí bude radiť. Toto je dnes "in" - žiaľ málo ľudí si uvedomuje, že to všetko sa tým len zhorší.

Skutočná duchovná ochrana je len Božia ochrana. Nájdite si dobrého kňaza alebo pastora, s ktorým to môžete konzultovať. Aby ste boli pod trvalou Božou ochranou budete potrebovať sa zmieriť s Bohom a potom s Nim kráčať ďalej. Ideálne je tiež nájsť dobré kresťanské spoločenstvo, kde fungujú modlitby príhovoru - t.j. "zrelí" veriaci na vás položia ruky a modlia sa za vaše oslobodenie a ochranu.

Ak ste z Bratislavy - môžete prísť na niektoré stredňajšie stretnutie sem:
martindom.sk

ak chceš v tomto poradiť viac - môžeš mi napísať na zuzatka@atlas.sk

Lia006

Môžem potvrdiť, ze toto som zazivala vzdy s jednou byvalou spoluziackou a potvrdili mi to aj ostatni.. A niekedy aj pri starych ludoch..

Rado36

Ziadni energeticki upiri neexistuju!!!
Tak ako neexistuju ani krvilacni upiri!!!
Spamataj sa!
Prislo ti zle lebo si bud malo jedla alebo pila. Mozno si bola v strese a stres ma negativny ucinok na telo, stupa tlak a z toho pride cloveku nevolno.
Ak veris v take sprostosti, vsugerujes si aj to co nieje

momentik

introvertom ludia odoberaju energiu, extrovertom pridavaju, aj tak sa da rozlisit, ci si introvert alebo extrovert. mne niekedy tak, niekedy tak, hoci aj ten isty clovek. vacsinou mi odoberaju.

dobreuz666

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.