pomozte, ako ziskam tel. cislo??????

Soraja

no ono obcas clovek moze byt aj dokonaly, ale vzdy s anajdu ludia, ktori si nevedia vazit co maju a su neverni, je to realita. S tyms a nic robit neda. Ani dovod mu nemusis dat, staci,a by to bolo v nom a je to. MNe sa tiez nepaci kontrolovanie, aj ked nevravim, ze nikdy v zivote som si nepozrela priatelov mobil, ale obcas ked clovek ma uz dovod pochybovat, tak je to urcite najhorsie. TA neistota myslim.

poliewoocka

A na co?Ako psik,co mu panicka kazdy den kontroluje,ci nema blchy?Alebo maminka kazdy vecer,ci si synacik umyl zuby?!Prosim Vas...radsej vkladajte energiu do toho,aby Vas partner NEMAL DOVOD co i len pomysliet na "mobilovu" neveru...

Soraja

megan ja ta chapem, byvaly tiez preventivne mazal hovory a sms-ky. Mylsim, ze keby nemal pred tebpou co skryvat, tak yb ti ten telefon ukazal. Aj ked je to v podstate jeho sukromie. No mozno ked si ziarliva mu pisala iba nejaka kamoska, alebo kolegyna a boji sa, aby si mu nerobil sceny. Jednoducho dovodov moze byt vela. Od uplnej banality az po neveru. Je to tazke. Ale skus sa na to vykaslat a myslim, ze ked by ta podvadzal, tak by si to aj vytusila a zmenilo by sa urcite aj jeho spravanie. Drzim palceky, aby si nezistila nebodaj nieco zle.

megan

Ahojte!!!
Dakujem za vsetky prispevky. Viete, je to dost zlozite. K telefonu sa skoro nemam ako dostat. Jedine co som vedela zistit, ze si vymaze hovory. Preto si myslim, ze mi pomoze len vypis. A rozhovor s nim o tomto vobec nefunguje. Nepomohli ani slzy, ani hnev ani krik ani prosby NIC.
Jedine co mi povie, aby som sa netrapila zbytocnostami...

print

Noo..to porozpravanie nepomoze asi..ak je ten zatatý klamar ako ten moj, tak pomozu len 100% dokazy. Snad budes mat lahsi oriesok nez ja...

panika

Nerob to, je to zbytocne. Od operatora to nezistis a zahodis zvysok dovery zo vztahu. Normalne sa s nim o tom porozpravaj, ale neslied.

poliewoocka

nebudem ta odsudzovat,chces iba poradit...To je taka sluzba,ze podrobny vypis hovorov a stoji mesacne okolo 60 sk,ale aktivuje si ju len ten,na koho meno je ten mobil...a partner sa to aj tak dozvie...je to dost haklive...skus to riesit inak.

print

megan vobec si hlboko neklesla!! Uplne ta chapem, nemas sa proste ako inak dostat k dokazu ze ta taha za nos. A ty sa potrebujes k tomu dostat aby si si bola na istom, ci verit alebo odist....ale ako pisali predomnou jedine cez znameho v Orange alebo T-mob. Ale velmi dobreho znameho musis mat, lebo maju za to postihy. Najlepsie je chcecknut jeho mobil ked je v sprche. neboj robia to aj muzi aj moj drahy sa mi priznal, ze ta checkoval. Napis ako to dopadlo.