menštruacia

Príspevok v téme: menštruacia
angie

mam 18 rokov a vzdy som mala pravidelnu menstruaciu, a z toho dovodu som sa tesila aj teraz, pretoze idem s priatelom na dovolenku a vobec mi tam nemal menzes vychadzat...no teraz uz na nu cakam tyzden a stale nic, a tym padom je pravdepodobne, ze dostanem menzes prave tam... pocula som ze existuju nejake injekcie na urychlenie, normalne mi to na gynekologii mozu dat? a neviete kolko to asi tak stoji?

lorana

Angeia ...nemala by si sa preco strachovat...moze to byt z choroby zo stresu....
A co si sa pytala ja byt tebou radsdej si to oddialim bo zeny ktore si to priblizovali mali potom ovela dlhsiu menstruaciu....
Na stranke www.mameto.wbl.sk su nejake triky na oddialenie. Tak sa tam kukni.

wiky

babyyy v 14 alebo 15 nepojde sa ze nemate menstruaciu ja mam partiu kamosiekk co su odo mna mladsie mno mam 3 naj kamosky a oni mali skvor ne za a ja som z nich najtarsiaa strasne ma to trapilo a balaa som saa zee ju nedostanem ale pred 3 dnami som ju dostalaa ....... takzeee sa nebojtee lebo ona prideee tak ci taq.... drzim palcee. :DDD

miso

čau baby. mam jednu otazočku. moja priatelka mala nejake problemi a potom mala 9 dni menštruaciu a teraz zase na nu čaka a nejako sa nemože dočkat...je možne, že sa jej nemože dočkat kvoli tomu, že pred tým ju mala tak dlho?

Vločka

MASHIA: môže byť, že aj zo stresu ho nemáš , ale to je zväčša iba jeden z ďalších dôvodov, prečo nie je.....báť sa ale nemusíš, je veľmi veľa dievčat, kt. menzes dostanú až v 16- 17tich r.

Vločka

presne tak, aj som ju tiež dostala až v 17-tich...ale...u mňna bol ten problém, že mne robili v tele šarapatu hormóny...najhoršieho sa bať určite nemusíš, i keď na tvojom mieste už by som radšej na tej zemy nesedela

kikulka

echa,to že v 15 nemáš menzes vôbec nič neznamená,poznám baby,ktoré ho dostali až v 17,takže máš ešte vždy čas

nisusqa

ahoj mam rokov a tiez som nedostlala menstruaciu...som posledna z nasej triedy bojim sa najhorsieho... mama hovori ze je to s toho ze sedim na betone vonku ked je zima.. moze to byt s toho? prosim poradte mi niekto