Menštruácia a dovolenka

Príspevok v téme: Menštruácia a dovolenka
Lenvocka

dobry den, prosim o radu,onedlho mam 14 a menstruacia mi vychadza rovno na dovolenku,dovolenka bola objednana skorej od mojej prvej mendtruacie, kedze mam bolestive a silne menstruacie, rozmyslam ze by som si dala ob mini, a modlila sa nech mi idu zaviest :D ....ale zase ked ich mam silne mozem si dat mini ?aby som nepretiekla... alebo by bolo lepsie z apliaktorom ?Bojim sa trochu toho syndromu toxickeho soku..A ci by mi to slo zaviest...myslite ze slo _ Ako to riesite vy ?alebo s vasimi dcerami Prosim o radu, lebo neprezijem prelezat takmer celu dovolenku
dakujem za kazdu radu.. a prajem skvele leto :

sashasss

Predpokladam, ze si este panna a tym padom mini tampony ti budu uplne idealne a aj tie ta pri prvom zavadzani budu boliet. Vacsie si isto nekupuj!

lenka1806

Syndrom toxickeho soku je zriedkavy. Mozes si zobrat mimi tampony, no ak si ich este neskusala, zavadzanie nebude prave jednoche (kedze si panna). Ja by som to v zahranici asi neriskovala, ze by sa pripadne nedal vybrat. Chod s mamou ku gynekolgovi, predpise ti lieky na oddialenie menstruacie. Len rataj, ze ti z nich bude zle. Alebo si teda len budes macat nohy.