Nie je forum, ako forum

Príspevok v téme: Nie je forum, ako forum
RNG

Prave som zistil, ze mi uz po 3 krat vymazali na zzz.sk na teme Nezabrali mi uz dve antidepresiva, co teraz???zmienku o prirodzenych doplnkoch, ktore tieto problemy adresuju, dlhorocne znamu bylinu lubovnik bodkovany(hypericum perforatum alebo St Johns Wort) a tiez doplnok, z ktoreho mozog vie priamo vyrobit serotonin, hormon kludu a vyrovnania, 5-HTP, bezne pouzivany na zvysovanie serotoninu.
Som zvedavy, ci na tomto fore sa to udrzi, a do kedy.
Je to priame stupanie na paty farmaceutickemu priemyslu, ktory zaraba velke peniaze na roznych drogach na tento ucel, ktore maju hromadu postrannych ucinkov, preto na zavadzanie verejnosti sa prakticky tie iste uvadzaju pod hromadou rozlicnych nazvov.
Myslite, ze je spravne, aby verejnost nebola informovana o alternative len pre to, ze to niekomu nesedi do hry?

RNG

Dalsiu temu mi vymazali zo zzz.sk, uz ma tam ani nepustia. Ich skoda.
Nasiel som tam viacero clankov na chorobu Dna, a ziadne konkretne rady na stravovanie. Tak ked to administratori nechcu tam uverejnit, napisem to sem, lebo mam zaujem pomoct osvecenymi metodami.
Dna je choroba spojena s prebytkom mocovej kyseliny v obehu, vedie k zapalom klbov a az k otvorenym ranam na nohach, prejavi sa to hlavne na palci.

Treba sa vyhnut alebo (jest menej) tymto:Vnutornosti, hovadzie maso, raky a krevety,hyby, spenat,spargla,karfiol.

Pomaha jest a pit stavy s ceresni, jahod,cucoriedok, brusnic a stonkoveho celeru. No a samozrejme extra voda na vyplavenie .
Uz 10 ceresni alebo deci ceresnovej stavy zastavi utok dny.

Alternativa

Frontman,
zarad do pravidelnej stravy prirodne zdroje tryptofanu : tvaroh, ryby, moriak, banany, susene datle, burske oriesky, jedla obsahujuce bielkoviny - a hladinu tryptofanu budes mat stabilizovanu :D.

RNG

Ano, teoreticky, ked k tomu pridas cvicenie a zmenu diety. Sam o sebe je to len emulzifikator
Mimochodom je hlavnou castou Klvb6(kelp, lecitin, jablcny ocot a vitamin B-6), mierneho prostriedku podporujuceho chudnutie

RNG

Gloria 1, ja som odporucal len cisty lecitin, nie spojeny s hydrogenizovanym(priemyselne spracovanym a zmenenym z prirodneho stavu) rastlinnym tukom