LIPOXAL

dada38

prosim ta,pises ze si schudla po Lipoxali a to si zmenila aj jedalnicek?pretoze skor negativne vysledky pocujem.dakujem.

agina

Matilda tvoja postava sa cely zivot meni,nepocitaj s tym, ze budes mat stale rovnaku.S tym bruchom, no, skus si vstupit do svedomia.Co vsetko pre to robis, aby si ho nemala?????

cherchez

ja som brala lipoxal minuly rok v maji,sice som schudla ale ked som ho prestala brat tak som dvojnasobok pribrala takze neoplati sa vyhadzovat za to peniaze,som sa poucila a taka blba nebudem

matylda

ahojte... mam 17 a sutazne sa venujem fitnesu, takze nemozem povedat ze sa prejedam alebo nieco podobne a tiez kazdy den chodim na treningy, nikdy som nemala problemy s postavou, ale asi pred pol rokom som si zacala vsimat ze trosku proberam, nebrala som to az tak vazne bola este zima takze to ani pod oblecenim nebolo tak vidiet akurat som sa snazila viac pracovat na treningoch a podobne...... no teraz sa moja postava vazne zmenila a je mi to uz poriadne neprijemne, poroblem je v tom ze nepriberam rovnomerne na celom tele ale len na bruchu, a uz je poriadne velke a vidno ho z kazdeho oblecenia:( dokonca sa uz ani nezucastnim najblizssej sutaze prave pre to otrasne brucho:( vie mi niekto poradit co s tym robit??? dakujem

RNG

Nuz ked hladas termogeneracne prostriedky, kvantity ucinych latok maju byt v stovkach miligramov, pod ucinnymi latkami nemyslim miligramy jednotlivych komponentov(zeleny caj theobroma, guarana) ale ich ucinne ciastky(EGCG, theobromin,kofein)
Nuz tieto som v popise nenasiel
www.dolekarny.cz
Popis Xtreme lean supreme naproti tomu ma menej komponentov, ale v ucinnych davkach.
Nikto vam neslubuje, ze schudnete, to je vysledok kombinacie zmenenej stravy, telocviku a doplnkov, ale tato zmes(xtreme L.) je silnejsie termogeneracna a da vam lepsiu sancu.
K nej by som pridal hodinu-2 pred cvicenim lyzicku lecitinoveho granulatu(cisty lecitin, rozpusta tuky, cim ich uvedie do obehu aby sa mohli spalit, zaroven cisti zily od tukovo bielkovinnych nanosov.)