moj problem

Príspevok v téme: moj problem
sara

da sa otehotniet aj inak ako pohlavnym stykom?lebo mne kamoska vravela,ze ano,ze aj ta tekutinba,ktora vychadza skor obsahuje spermie a ja ak to mam na rukach,ak sa mi to tam dostane pri laskani s priatelom,tak potom ak pridem domov,tak si viem na wc na pravit male pysky ohambia,tak sa neustale bojim ze som tehotna,je to mozne??? a v poslednej dobe ma dost svrbi a boli moja pindulka a mam tak akesi biele take akoby kusky niecoho bbielej farby,take ako syr a je tym porkryta ta blana,co mam ak si obkryjem male pysky,to sa mi tiez nezda,lebo vraj panenska blana je nizsie,tak co to je?ale ja ju tam mam stale a dost ma to mrzi.prosim objasnite mi tieto veci,vopred vam dakujem :o)

masti

Aby si to nemusela dlho hladat tu je linka a ako som povedala, su tam skoro vsetky rady a dokonca aj navyse:)))precitaj a uvidis:)
www.zdravie.sk

masti

To ze pocitujes svrbenie a mas taky ako keby tvarohovy alebo syrovy vytok, moze byt priznak kvasinkovej infekcie, skus si pohladat v tomto fore, zenske choroby a kvasinkovu infekciu, sposobuje ju kvasinka Candila albicans, da sa liecit, odporucam navstivit gynekologa. POzor na antibiotika, sposobuju zmenu prostredia v posve, takze niekedy samotne antibiotika mozu vyvolat tuto infekciu, je dobre sa stranit sladkeho, ktore podporuje len tvorbu tychto kvasiniek, je potrebne sa umyvat len cistou vodou a ziadne mydla, ktore narusuju pH prostredia a taky mozno babsky recept, je dobre pouzit acedofilne mlieko, malo by to zabrat, ale je vhodne to preliecit liekami. maj sa

sara

a ako sa ta plesen lieci? mama ide na operaciu v utorok a zajtra uz do nemocnice,tak mi dala antibiotika,aby som brala,lebo nemoze ist so mnou do lekara,myslite,ze to pomoze?

............

ten vyto bielej farby je priznam zapalu, chod na gynekologiu. Do buducnosti dbajte s priatelom na hygienu a nedovol mu dotykat sa ta so spinavymi rukami. Otehotniet len dotykmi nemozes. A ano ta tekutina moze obsahovat spermie, ale len velmi malo. Nechapem, preco si narpravujes pysky ked prides domov?