Cim viac mam, tym som skupejsi

Príspevok v téme: Cim viac mam, tym som skupejsi
Sporiacik

Podarilo sa mi nasporit celkom velku sumu, niekolko desiatok tisic eur. Nebolo to cielene, len som odkladal to, co som nepotreboval. Prisiel som vsak na to, ze cim viac tam mam, tym som skupejsi, je mi luto z tych penazi nieco kupit. Uplna banalita, ze idem s kamaratmi na pivo a ked sa niekto ponukne, ze to zaplati, tak sa mu to ani nesnazim vyhovorit a som rad, ze nemusim platit ani za seba. Alebo, radsej si kupim menej potravin alebo lacnejsie, nez by som mal kupit to na co mam chut a zaplatit kartou z uctu, lebo nemam tolko cash. Predtym som hocikedy znamym pozical prachy, dnes sa vyhovaram, ze nemam. Tychto veci som zacal robit kopu, ale zas vidim, ze sa rychlo hromadia na ucte, ale uz teraz citim, ze mi ich bude luto niekedy na nieco minut. Vzdy som sa cudoval, ked niekto zil skromne az biedne, no pp jeho smrti mu na ucte objavili vysoku sumu, ale ako vidim, spejem tam aj ja. Co mam podla vas urobit, aby som tento pristup zmenil. Ako sa presvedcit, cim sa inspirovat?

rraan

ako ak ti to roby radost a pocitujes stoho potesenie tak je to pre teba dobre niekto zbiera obrazy niekto auta ty si nasiel potesenie v tomto odvetvy ako to su radosti zivota kazdy ma radost z niecoho ineho.