niesom stastna vo vztahu

KralovnazoSaby

Mas pravdu, zle som to odhadla.Naposledy som sledovala scitanie ludu pred 20rokmi musim pogooglit.Ale to neni take podstatne, ale ako moze 18clovek s istotou povedat, ze ostane naveky sam? Je mi to smiesne, na mna sa vzdy muzi lepili ako muchy preto mi to pripadalo take nepravdepodobne.

Rebuu

KralovnazoSaby- ach ta ty kecas sprostosti..ako moze byt 9 miliard muzov keď obyvatelov vsetkych je nejakých 7 miliard dokopy? Si mimo..a ako vieš kto sa koľko rokov dozije?nie každý sa dožije staroby...ale.najviac si zabila stym 9 miliard mužove :DDD si mimo dost žena

Miloslavcho

mas 18 rokov a cely zivot pred sebou..ked nie si stastna, tak ten vztah ukonci, lebo potom budes cely zivot nestastna...

Salamistka

Ale prosim ta. Mas iba 18 rokov, preco by si si nemohla najst niekoho ineho? Radsej budes ako blbka s nejakym tupelom len preto, aby si nebola sama? Co si sa zblaznila!!! Posli ho do ri*i, je leto, zacali prazdniny, chod sa kupat, uzivaj si zivot kolko len mozes! A nie nad takymito nezmyselnostami stracat cas, prejde kratka doba a budes sa len smiat, aka si bola hlupa a detinska, ze si sa takymito vecami zaoberala.

KralovnazoSaby

Tak dobre som sa uz davno nezasmiala. Minule tu jedna 18 r. lamala palicu nad sebou a mala pohrebne reci, ze ostane na veky sama:)))) Dievcatka, si uvedomte , ze do 70ky mate 52 rokov, na svete je 9 miliard muzov.Aka je pravdepodobmost, ze za 50 rokov nikomu nepadnes do oka? Ak sa budes o seba starat a vyzerat povabne, nie je sanca, ze ostanes sama iba ak sa sama rozhodnes....Z coho ta depresia? Keby si teraz 50 chlapcom poslala spravu, ze ako sa ma tak aspon 2 sa podujmu ist na rande, ak nie 20

Tutenstein_xD

Ak nie si šťastná vo vzťahu, tak je zbytočné pokračovať v ňom. Prečo máš pocit, že by o teba nikto iný nezakopol ? Však priateľa máš nie ? Tak určite sa nájde aj nejaký iný. Možno nie hneď, ale po nejakom čase určite. Si mladá, takže by som to takto na klinec hneď nevešal.

Forumko

Bat sa nemusis a treba to ukoncit nejako v dobrom a normalne pokial sa da.Budu tam nejake slzy na oboch stranach to je normalne ale casom sa to vstrebe.Ked o Teba zakopol tento zakopne aj dalsi